Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

czy na tym je**nym smogu musi byc tyle sfakanych reklam tego sie nie da w spokoju ogladac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy na tym je**nym smogu musi byc tyle sfakanych reklam tego sie nie da w spokoju ogladac !

to nacisnij odswiez 3 razy i juz po reklamach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na zawsze o przednionapędowych dieslach :)

!

Dlaczego to w strefie śmiechu? :mysli:

To znaczy tylko tyle że by fajnie jeździć nie trzeba miec BMW ani Q a tylko troche oleju w głowie i ośka wystarczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na zawsze o przednionapędowych dieslach :)

!

do tego video mam taki komunikat -->

Dieses Video ist in Deutschland leider nicht verfügbar, da es möglicherweise Musik enthält, für die die erforderlichen Musikrechte von der GEMA nicht eingeräumt wurden.

na polski -- to video jest w niemczech nieosiagalne bo mozliwe ze zawiera muzyke dla ktorych nie zostale oplacone prawa GEMA -- >> to wlasnie poczatki ACTA panowie :)))

wiem ze to nie jest smieszne ale blokowanie video z powodu urywka kawalka jakiejs piosenki to jest smieszne to jest moim zdanie mega smieszne paranoja wrecz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na zawsze o przednionapędowych dieslach :)

!

Dlaczego to w strefie śmiechu? :mysli:

To znaczy tylko tyle że by fajnie jeździć nie trzeba miec BMW ani Q a tylko troche oleju w głowie i ośka wystarczy :decayed:

To taka wyrafinowana forma żartu, śmiejemy się z tych co się śmieją z tych co mają przednionapędowe diesle :decayed::naughty::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na zawsze o przednionapędowych dieslach :)

!

Dlaczego to w strefie śmiechu? :mysli:

To znaczy tylko tyle że by fajnie jeździć nie trzeba miec BMW ani Q a tylko troche oleju w głowie i ośka wystarczy :decayed:

To taka wyrafinowana forma żartu, śmiejemy się z tych co się śmieją z tych co mają przednionapędowe diesle :decayed::naughty::kox: :kox:

jesli tak to żart się udał :decayed::good:

Andrzej Lepper i jego kierowca jeździli przez wiele dni po Polsce. Pewnej nocy przed limuzynę wyskoczyła im świnia. Nie przeżyła tego spotkania. Lepper, widząc co się stało, kazał kierowcy iść wytłumaczyć wszystko rolnikowi i powiedzieć, że wszelkie straty zostaną zrekompensowane.

Kierowca wrócił dopiero po godzinie z cygarem w zębach, butelką wina w ręce i w poszarpanym ubraniu.

- Mój Boże, co ci się stało? - pyta Lepper.

- No cóż, rolnik dał mi wino, jego żona obiad, a ich 19-letnia córka, chwile szalonej, niezapomnianej rozkoszy.

- Cóżeś ty im powiedział?

- Że jestem kierowcą Andrzeja Leppera i właśnie zabiłem świnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na zawsze o przednionapędowych dieslach :)

!

Dlaczego to w strefie śmiechu? :mysli:

To znaczy tylko tyle że by fajnie jeździć nie trzeba miec BMW ani Q a tylko troche oleju w głowie i ośka wystarczy :decayed:

To taka wyrafinowana forma żartu, śmiejemy się z tych co się śmieją z tych co mają przednionapędowe diesle :decayed::naughty::kox: :kox:

jesli tak to żart się udał :decayed::good:

Andrzej Lepper i jego kierowca jeździli przez wiele dni po Polsce. Pewnej nocy przed limuzynę wyskoczyła im świnia. Nie przeżyła tego spotkania. Lepper, widząc co się stało, kazał kierowcy iść wytłumaczyć wszystko rolnikowi i powiedzieć, że wszelkie straty zostaną zrekompensowane.

Kierowca wrócił dopiero po godzinie z cygarem w zębach, butelką wina w ręce i w poszarpanym ubraniu.

- Mój Boże, co ci się stało? - pyta Lepper.

- No cóż, rolnik dał mi wino, jego żona obiad, a ich 19-letnia córka, chwile szalonej, niezapomnianej rozkoszy.

- Cóżeś ty im powiedział?

- Że jestem kierowcą Andrzeja Leppera i właśnie zabiłem świnię.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...