Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja pierdziele jak tego slucham na wymioty mnie bierze :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli sobie stary facet i baba. Pewnego dnia babie zachciało się seksić, no więc czyni zaloty, cuda nie widy, żeby zaciągnąć go do łóżka. A on nic.

No to baba idzie do lekarza, i mówi:

- Panie, doktorze, ja chcę a on nie. Co robić?!

- Spokojnie, mam na to sposób. Na minutę przed tym zanim pani mąż wróci do domu, niech pani zdejmie gacie stanie tyłem do drzwi, pochyli się i wypnie tyłek, a zaraz obudzi sie w nim dzikie seksualne zwierze. Inaczej być nie może!

No więc jak powiedział tak baba zrobiła. Wypięta czeka... no i w końcu styrany małżonek wraca z roboty, otwiera drzwi, patrzy i za***rdala ile sił w nogach do najbliższego baru. Przybiega, siada, zamawia setkę, pierwszą, drugą trzecią, itd.

Już dwie butelki poszły a on chce jeszcze, no to barman na to:

- Panie czemu pan tak pijesz, już trzecia butelka, no powiedz pan czemu?

- Panie! Ja wracam styrany do domu po całym dniu pracy, wchodzę na piętro, otwieram drzwi... a tam troll, metr na półtora, szrama na pół pyska, broda do kolan i mu z mordy ślina cieknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcip dobry........hehehe.......no pedałki też są śmieszne......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pic068687if.th.jpg pic077117uv.th.jpg pic282538oz.th.jpg

[ Dodano: 2006-05-13, 12:09 ]

mam troch czasu wiec powrzucam troch smiesznych rzeczy :D

1.tir z Białorusi: tirzbialorusi1wz.th.gif

2. rodzice miesiaca: parentofthemonth7cr.th.jpg

3. kilka fotek z cyklu uroki Szkocji :P

finallythetruth2mk.th.jpg kilthunk5lo.th.jpg naprzodmarsz1hv.th.jpg queenandscotssoldiers0xt.th.jpg

theanswer5ic.th.jpg thekiltquestion2sx.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzekomo felieton Tyma prosto z Rzeczpospolitej...

Z szacunku dla samego siebie wybrałem się do pobliskiego straganu po czereśnie. A tu słyszę, za moimi plecami rozmowa. Dwóch młodych opowiada sobie zdarzenie, jak to jeden z nich chciał jakiegoś przechodnia zabić (pobić?) ławką, bo ten przechodzień mu się nie podobał. I czekał,żeby tylko ten przechodzień spojrzał na niego, to już będzie pretekst, żeby go tą ławką... Słów używali wulgarnych i obscenicznych, a przy tym słownik mieli ograniczony do 40, no może 50 wyrazów. Nie cytuję, choć może pod koniec opowieści się odważę. Ogólnie byłem zdenerwowany i bałem się odwrócić.

Spojrzę na niego, to uzna za pretekst i mi ławką na przykład dopier...i. A stała ławka obok akurat. Bardzo nie na rękę mi było tego dnia umrzeć zabity ławką, bo jeszcze chciałem pieski nakarmić. Ale ci z tyłu czuli się coraz lepiej i wiedziałem, że wyjścia nie mam. Odwróciłem się. Obaj o pół głowy wyżsi ode mnie, łapska grube jak końskie nogi.

- Panowie, zlitujcie się! - zacząłem - przecież tu ludzie młodzi dokoła, dzieci, kobiety. Jakich wy słów używacie? Jak wam nie wstyd? Opanujcie się trochę... Przerwałem. Patrzyli na mnie zdumieni i nagle jeden ryknął:

- Miś, k**wa twoja mać w d*pę j**any, to ty? Ale farta mamy! Mietek! Dawaj, foto rób mnie z nim! Miś, k**wa! Ja pier**lę! Wziął mnie w swoje ręce, jakby brał gazetę albo puszkę piwa, trzymał mnie jak w dybach, kazał się uśmiechnąć, zrobił sobie ze mną kilka zdjęć, potem się zamienili i cały czas radośnie bili mnie po karku, mówiąc, że w dupe j**any w porzo jesteś!

Potem poszli. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proboszcz poszedl do burdelu gdzie zamowil 4 najlepsze dziwki w calym lokalu. cala noc sie zabawial po czym rano wychodzi z pokoju idzie do alfonsa juz podaje mu pieniadze, a alfons nagle mowi:

-nie, nie! pan nie placi, tu jeszcze jest koperta dla pana.

proboszcz patrzy a tam 1000zl w kopercie. mysli:

- o co ku@#a chodzi? ide do burdelu, biore 4 najlepsze dziwki na cala noc a tu nie dosc ze nie chce pieniedzy to jeszcze daja kase!

nastepnego dnia w zakrystii opowiedzial to wikaremu i wyslal go do tego samego lokalu. wikary poszedl, tez zamowil 4 panienki i po upojnej nocy wstaje idzie do alfonsa, juz chce wyjmowac kase a tu alfons znowu:

-nie, nie! pan nie placi, tu prosze jeszcze prezecik!

i podaje wikaremu koperte. wikary ja otwiera a tam 300zl

pyta wiec alfonsa:

-wczoraj byl tu proboszcz i dostal 1000zl w kopercie, dlaczego ja tylko 300?

a alfons :

- a bo wczoraj bylo dla tvn a dzis dla regionalnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy filmik można wrzucić do fotosik.pl , jeśli nie to gdzie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos dla żonatych :lol: (uff dobrze ze nie dla mnie :mrgreen: )

dlazonatych9pd.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...