Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oto co mi się przydarzyło (autentyczne):
Idę na zakupy do Lidla, pchając wózek z wnuczką. Przechodzę przez drogę (na przejściu), wchodzę na chodnik mający wylot na parkingu pod sklepem, a tu stoi Volvo jakiegoś pseudointeligenta, który akurat pakuje zakupy do bagażnika. No musiałem otworzyć gębę, bo następnym razem zrobi to samo.
- Panie, dlaczego pan tu zaparkował? Nie widzi pan, że tu jest wylot chodnika? Dlaczego urządza pan pieszym tor przeszkód?
Facet do mnie:
- Ale panie tu nie ma żadnego zakazu, ani koperty, więc wolno mi tu parkować.
Rozgrzał mnie do czerwoności, więc odpowiadam:
- Na mostach, wiaduktach, w tunelach też nie ma zakazu, a nie wolno parkować... pod drzwiami Lidla też nie ma koperty, ani znaku zakazu, czemu pan tam nie zaparkował - miałby pan bliżej! Wysiada pan z auta i wchodzi do sklepu - rewelacja.
Trochę się facet zmieszał, bo zebrało się kilku bacznych obserwatorów, ale dalej swoje, że nie ma zakazu, więc mu wolno...Do tego jeszcze dorzucił parę niecenzuralnych słówek.
No to mu wypaliłem moim ulubionym tekstem:
- Sądziłem, że zdobycie prawa jazdy wymaga posiadania nieco większego IQ, niż ten prezentowany przez formy życia zamieszkujące słoiki z przeterminowaną musztardą, ale widać byłem w błędzie... Rechot kibiców - bezcenny...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy typ wydechu:grin:

received_461920757856281.jpeg

Edytowane przez Adam87
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o2-logo.png
WWW.O2.PL

o2 to serce internetu, bijące w rytm tego, co najciekawsze, najgorętsze i najważniejsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Adam87 napisał:

Nowy typ wydechu:grin:

received_461920757856281.jpeg

Hmmmmm.

A potrafbyś takie badziewie powtórzyć ???

Ile by ci to zajęło ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurki-kiwajace-glowa-zestaw-Kaczynski-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 40,99 zł - Figurki kiwające głową zestaw Kaczyński + Tusk (8446356000). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...

 

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki dowcip sprzed 20tu lat: 
Berlin, rok 2020 , chodnikiem idzie dwóch policjantów, naprzeciw idzie mężczyzna,policjanci podochdzą i proszą o ausweiss, jeden z policjantw odczytuje dane i mowi do kolegi:- Ahmed, zobacz jakie dziwne nazwisko- Mueller!....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dev napisał:

Niemiecki dowcip sprzed 20tu lat: 
Berlin, rok 2020 , chodnikiem idzie dwóch policjantów, naprzeciw idzie mężczyzna,policjanci podochdzą i proszą o ausweiss, jeden z policjantw odczytuje dane i mowi do kolegi:- Ahmed, zobacz jakie dziwne nazwisko- Mueller!....

Jeszcze trochę to już nie będzie  dowcip tylko rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superoferta:

https://allegro.pl/oferta/przelacznik-zespolony-audi-a6-c7-4g8953502s-6516931178

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2020 o 21:25, koleś1 napisał:

Oj....marudzisz. Tylko się trochę przygrilował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2020 o 11:44, Dev napisał:

Niemiecki dowcip sprzed 20tu lat: 
Berlin, rok 2020 , chodnikiem idzie dwóch policjantów, naprzeciw idzie mężczyzna,policjanci podochdzą i proszą o ausweiss, jeden z policjantw odczytuje dane i mowi do kolegi:- Ahmed, zobacz jakie dziwne nazwisko- Mueller!....

Niestety tam tak już miejscami jest.

Październik 2019. W trakcie spaceru wychodzimy z kolegami z przejścia podziemnego pod Haupbahnhoff w Gelsenkirchen. Po 5 minutach mówię do kolegów ze tu chyba jest tunel czasoprzestrzenny bo chyba wyszliśmy z tego przejścia w Istambule. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...