Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chiptuning 1,8


Gość Kaziu_Wichura

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura

Warto jest zrobić takie coś? Napisałem maila do wrocławskiego oddziału Masters Tuning, takie coś dostałem w odpowiedzi:

"Chciałbym uprzedzić, że jest to auto wolnossące bez turbo i przyrosty mocy sa niewielkie osiągnięcie 10km jest już dużym sukcesem, a jest to przyrost niebardzo odczuwalny, koszt modyfikacji w granicach 2tyś zł"

Nie wiem co mam myśleć. Chciałbym trochę koni więcej ale nie wiem co teraz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu.Kasa wyrzucona w błoto.Może być i tak , że przybędzie tylko 5KM.Lepiej za tą kase kupić ładne fele :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale fele koni nie dają :D:D:D

Uwierz mi , że nie odczujesz wielkiej różnicy.Jak chcesz poczuć moc to załóż turbo.Ale to z kolei się nie opłaca i lepiej kupic od razu 1.8T :wink: Więc ten silnik nie nadaje się do tuningu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś filtr K&N albo Kingdragon

Widziałem troche testów i lepsze wyniki na hamowni wychodziły na seryjnych wkładkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile by mnie taki w miarę jeszcze nie zakatowany 1.8t silnik kosztował? no i do tego wymiana, ile takie coś?

Myśle, że lepszym rozwiązaniem jest sprzedaż obecnego i kupno A4 1.8T.

Silnik plus wymiana jednak swoje kostują, do tego przydała by się zmiana hamulców na 288 mm z przodu, oprzyrządowanie jest trochę inne, do tego dolicz Intercooler, przewody ciśnieniowe itd. itp i robi się już całkiem poważna sumka. Nie wiem dokładnie ale być może również wydech jest innej średnicy.

Dlatego jak my szukaliśmy auta to z założenia miało być 1.8T :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

raczej nie wchodzi w grę wymiana auta bo za bardzo mi się podoba to co mam :]. Będę musiał żyć z tym silnikiem, trudno się mówi. Dzięki wszystkim za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie wchodzi w grę wymiana auta bo za bardzo mi się podoba to co mam :]. Będę musiał żyć z tym silnikiem, trudno się mówi. Dzięki wszystkim za info

i to jest dobra decyzja nastepnym razem jak weżmiesz pod uwagę rozwój mocy to trzeba decydowac się przed zakupem najtaniej TDI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...