Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Panowie :hi:

Mnie spotkanko za tydzień odpowiada jak najbardziej!!! Co do Miejsca na Sarnim stoku to myślę że jest tam za mało miejsca....dobrym miejscem jest parking koło stacji benzynowej TESCO. Często tam się chłopaki spotykają z różnych klubów więc i my się możemy tak pojawic. Myślę że dojazd będzie dla wszystkich bardzo łatwy, ponieważ parking znajduje się przy głównej drodze BIELSKO-KATOWICE.

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Domar jeśli jesteś z Bielska lub okolic to zadzwoń sobie pod ten numer 504039223 (Tomek)

To jest naprawdę rewelacyjny elektromechanik...ja jak coś potrzebuje to zawsze mi pomoże!

Jak sobie do niego zadzwonisz to się umówice kiedy i gdzie masz wpaśc!

Jak masz jakieś pytanie to wal na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

christophe1977 Dzięki oczywiści zaraz jutro zadzwonię bo mam dość otwierania samochodu kluczykiem Dzięki a co dotyczy zlotu to panowie deklarujcie się bo czasu mało i jeśłi ma być piwo to trzeba jakiegoś kierowcę na powrót zalatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wpaść. Jeśli dobrze rozumiem chodzi o parking przy samej stacji benzynowej a nie przy markecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie byłem na tej stacji przy tesco, ale zwykle przy samej stacji (np. przy budynku sklepowo/kasowym) jest jakiś parking i stąd moje wątpliwości czy chodzi o parking przy samej stacji czy o ten mały dodatkowy od strony marketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Panowie to chodzi o ten parking zaraz obok stacji benzynowej TESCO która jest położona przy ulicy Warszawskiej! Kurcze długo się nie odzywaliście z tym naszym spotkaniem i moje plany się zmieniły.....w morde jeża kopane :wallbash: Ale może uda mi się na chwilkę wpaśc, chociaż przywitac z wszystkimi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spocik, spocik i po spociku było nas trzech :gwizdanie: jak w słowach piosenki........ :naughty: ale było w porządku mam nadzieję że nastepnym razem frekwencja będzie lepsza.iogor0111 ma wrzucić zdjęcia :> pozdro i pomyślmy o następnym razie a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i .......po zlocie...

Powiedzmy że się udało....

Pogoda średniej jakości, a frekwencja...? No cóż- trzy autka.Szkoda, że nikt wiecej nie mógł podjechać.Ale może nastepnym razem bedzie nas wiecej.Pozdrowienia

Oto fotki tego Mega zlotu:

b5bc51b2894c2224m.jpg

b4a29c90b98d3956m.jpg

5511a95b301fe530m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie :) Wreszcie coś się zaczyna dziać na podbeskidziu :)

Fotki już widzę są. Do fotogenicznych nie należę, ale cóż począć ;)

Pozdrawiam i do następnego razu. Liczę na lepszą frekwencję i oby pogoda dopisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec panowie mam 2 propozycje 25 maja pod tesco o 16:00 lub 30maja i jedziemy na zlot tunigowy do orzesza na 16:00

filmik na dole http://pl.youtube.com/watch?v=V4Y-bQVfbWQ&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...