Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

jesli nie bede musial jechac sam to oczywiscie ze tak z mila checią ale jak bede musial jechac sam ponad 140km w jedna strone to ja dziekuje. :frown: :frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

hyhyy no to przepraszam schillerku przez CH i mam nadzieje ze znajdzie sie jakis facet z jajami lub moze byc rowniez dziewczyna ale nie z jajami :rotfl: co pojedzie ze mnaaaaaaa na grilaaa do Opola :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martin a4, ja jade, Cuber jedzie , Talib :) dojedź tylko do Kato i dalej lecimy razem A4ką , zobaczysz co daje cips :twisted:

[ Dodano: 11-04-2007, 00:25 ]

i jak coś to pisać czy chce ktoś ramki lub naklejki to wezme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martin a4, ja jade, Cuber jedzie , Talib :) dojedź tylko do Kato i dalej lecimy razem A4ką , zobaczysz co daje cips :twisted:

a jak co to o ktorej ten wyjazd z katowic w piatek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje nie do odrzucenia. Jak sie wyprowadze w niedalekiej przyszłości to chce zrobić Spota z prawdziwego zdarzenia, no wiecie: szampan koks dziwki na maskach, tyle że bez koksu i dziwek :] bo mam takiego Ch**a sąsiada i jak sie wyprowadze to chce go zniszczyć. postaram sie załatwić obstawe policji, i by muza leciała dłużej niż do 22 :twisted: a nich ma skurw*el :lol: i chciałbym żeby każdy miał wtedy wolne i sie pokazał. Błagam , do ogródka wjedzie spokojnie 50 samochodów. wiem że tyle nie będzie ale im więcej tym lepiej, i jak najwięcej ludzi :exclaim: jest mały domek to można zostać spać chociaż zmieści sie do niego z 20 osób ale jest :lol: no to jak ? date spotu podam jak będe wiedział kiedy sie przeprowadzam. ALE MA BYć JAAAAZDA, załatwie grill, siedziska, i wku*wione*o sąsiada :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie mozesz zawsze liczyc daj tylko znac kiedy kezorku muzaaa na fullaa i jedziemy :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...