Jump to content

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu

Recommended Posts

• Replies 39.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Arturoo

4557

• siemian

3414

• Wihajster

2912

• H4mm3R

2689

Top Posters In This Topic

11 godzin temu, Arturoo napisał:

integrujemy się .....

to gdzie ta wigilijka klubowa?? ?

pierwszy post się zgubił ? :cool1:  :rolleyes:  :wink:  :glupek2:   :buziak: :kawa:  :wink4:

poza tym ...chłopaki w piątek w Gliwicach organizowali  

Wesołych Świąt  ; 

ślicznej choinki  ?, smacznej ryby ? :decayed: , z dobrym , wytrawnym ,białym winem ? :decayed:  i moc prezentów ?..?..?  :decayed:

:hi: 

Witam uśpione forumowe grono - żeby Was rozruszać i się po latach spotkać organizujemy WIELKIEGO ZLOTA

Spotykamy się 25.01.2019

godzina 18.00

Forum Gliwice parking podziemny

Nie masz audi ? nie przejmuj się , kiedyś se kupisz - na zlota jesteś zaproszony :decayed:

Na razie bez większych info - w zależności od tego ile osób się zbierze zadecydujemy i Was poinformujemy jaki plan imprezy, gdzie się przeniesiemy, kto pije i do kiedy :decayed:

Wszelkie konkrety na 2-3 dni przed zlotem - śledzić temat - na razie zbieramy chętnych

1. Miron

2. Tomaszu

polecicie jakiegoś mechanika / warsztat w bb co określi czy uszczelka czy głowica do roboty w a4 b7 2.0 tid brd ? - PILNE 

Hej Panowie. Dacie mi namiar na kogoś kto sprzedaje części na forum chodzi mi głównie o amortyzatory. Musze wymienić a nie wiem na jakie:) Mam 1bv i potrzebuje pomocy czy ktos po VIN mi odgadnie jakie i będzie mógł sprzedać. Dzieki za pomoc jak coś:)

19 minut temu, IKMA napisał:

Hej Panowie. Dacie mi namiar na kogoś kto sprzedaje części na forum chodzi mi głównie o amortyzatory. Musze wymienić a nie wiem na jakie:) Mam 1bv i potrzebuje pomocy czy ktos po VIN mi odgadnie jakie i będzie mógł sprzedać. Dzieki za pomoc jak coś:)

Pisz do DZIK-a na forum

Kurde widzę świeży post w temacie już myślałem że jakiś spot w naszych okolicach :( ehh..

witam kolegów ze Śląskiego! :hi:

czy może ktoś z Was mieszka w okolicach Zebrzydowic? mam tam na oku B6, chcialbym kogos poprosic o pomoc w oględzinach, oczywiście $$$ przewidziane :wink:

Witam, Czy ktoś z okolic Żywca/Bielska podjąłby się montażu PDC na tył w b7 ?
Chodzi mi o kogoś kto nie połamie połowy plastików.. ja nie mam warunków garażowych do takiej operacji..
Żona przejmuje auto i boi się jeździć :P