Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Proszę o analizę logów


gregorypeck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj zrobilem logi dynamiczne. Auto traci moc i zapala sie check-engine. Notorycznie powracają bledy:

17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Rich
   P1137 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent
17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean
     P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded

Jak na moje oko to wartosci g/s w grupach 2 i 3 są za niskie:

oto logi: https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0At6edeUwPthjdGlURHZxQkxuc3U2MmprTk1vTUZRY2c&hl=pl

czekam na komentarze

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam te same błędy co gregorypeg 17545 zlikwidowałem poprzez założenie opaski na tym zaworku od odmy przy wlocie do pokrywy zaworów, poprostu wszystko musi być szczelne. Natomiast błędu 17536 nie moge się pozbyć za nic w świecie, zrobiłem logi i w grupach 2 i 3 w pozycji Mass Floow mam podobne wartości co Kolega gregorypeg przy 4500 obr/min mam 55,21 g/s a podobno ma być około 100g/s?. Podejrzewam walnięty przepływomierz bo jak skasuje ten bład i odpale samochód na zimnym silniku to obroty przez chwile wariują kichnie ze 2 razy i się uspokoi, podczas jazdy jest troche mułowaty więc to chyba przepływka????? Błąd 17536 po skasowaniu wyskakuje mi średnio po przejechaniu 100km. Jeżeli ktoś uporał się z tym błędem to bardzo prosze o jakieś rady :hi: przepływka kosztuje ok 550zł więc wolałbym sie upewnić że to ona jest walnięta. Z góry dziękuje i pozdrawiam [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:17_________________________________________________Przepraszam za przekręcenie loginu "gregorypeck"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...