Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dziwne kable pod siedzeniem od audio .


Filemon75

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dziwne kable pod tylną kanapą . Są to grube zasilające przewody , jeden od + aku z dużym szklanym bezpiecznikiem , drugi podpięty do masy w bagażniku , oprócz nich jest niebieski przewód zakończony 2 wtykami RCA . Pod tylną półką widać w miejscu montażu głośników 2 przewody ale nie ma śladu po głośnikach . Czyżby poprzedni właściciel miał jakieś car audio ? Radio oryginalny standard Beta , zmieniarki nie znalazłem . Do czego były wykorzystywane i co mogę do nich podpiąć ? 12092009003e.th.jpg12092009022.th.jpg12092009005a.th.jpg12092009004n.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyzej juz napisal, mozesz podlaczyc dodatkowy wzmacniacz a co nim zasilisz zalezy od tego jaki wzmacniacz bedziesz kupowal(glosniki lub sub).

BTW

Albo odepnij kabel pradowy od akumulatora albo go zaizoluj bo ci sie przypadkowo zwarcie moze zrobic jak tak bedziesz jezdzil. To samo tyczy sie kabla Remote (jezeli jest jeszcze w radiu podpiety to po wlaczeniu radia pojawia sie tam napiecie +12V wiec tez moze dojsc do zwarcia)

32701303.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja :good:lepiej je odłączyć i zaizolować od akumulatora odkręcić plus a sterowniczy najlepiej też odpiąć przy radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki . Mam zaizolowane . Ale w bagażniku nie ma śladu po dodatkowych głośnikach no chyba że gość miał jakąś skrzynie .

Może miał jakąś półeczkę jak praktykowane było to w starych poczciwych maluszkach. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...