Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Nowe fele i drgania na kierownicy


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

z wulkanizatorem jestem umuwiony na poniedzialek bo nie mieli czasu zeby wywazyci mi kola :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów jest wiele, które przenoszą drgania na auto na dużych obręczach:

Gdyby felga była krzywa powiedzieli by ci przy wyważaniu bo pewnie nie dało by rady ich wyważyć.

Układ jezdny gdy ma luzy może je przenosić na koła przy dużych obręczach i niskim profilu gumy.

Opona może być przychamowana w jednym miejscu a gdy ma "jodełke" a ma juz naśmigane może być pokrzywiona.

No i obręcze centrujące pomiędzy felgą a piastą gdy nie są założone do twojego auta będzie wózek podskakiwał i ja bym obstawiał tą 4tą przypadłość :hi:

Miałem przypadek że powstał mi luz na stabilizatorze i przy okazji przegrzałem tarcze hamulcowe a co za tym szło że gdy hamowałem kierownice z rąk chciało mi wyrwać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz odpowiedź dlaczego masz drgania. Zmień opony na jakieś markowe, bo te to można powiedzieć że są "no name"

normalnie w UK nowa dobrej klasy opona kosztuje Ł100 plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wulkanizatorem jestem umuwiony na poniedzialek bo nie mieli czasu zeby wywazyci mi kola :naughty:

Dziś już wtorek... Byłeś u wulkanizatora? Jakieś efekty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz odpowiedź dlaczego masz drgania. Zmień opony na jakieś markowe, bo te to można powiedzieć że są "no name"

normalnie w UK nowa dobrej klasy opona kosztuje Ł100 plus

Ale żeś kolego mądrość strzelił. W markowych oponach nie występują drgania? Nawet jak są zużyte? Nawet jak je zedrzesz podczas ostrego hamowania? Bąbel w markowej oponie nie ma prawa wyskoczyć?

:doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz odpowiedź dlaczego masz drgania. Zmień opony na jakieś markowe, bo te to można powiedzieć że są "no name"

normalnie w UK nowa dobrej klasy opona kosztuje Ł100 plus

Ale żeś kolego mądrość strzelił. W markowych oponach nie występują drgania? Nawet jak są zużyte? Nawet jak je zedrzesz podczas ostrego hamowania? Bąbel w markowej oponie nie ma prawa wyskoczyć?

:doh1:

Czytaj proszę ze zrozumieniem.

Kolega który założył temat kupił opony nowe i po założeniu występują drgania z tej racji iż są one bardzo niskiej klasy.

Nie rozumiem twojego posta skoro rozmowa rozchodzi się o nowe opony a nie używane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem u Polskiego wulkanizatora i nie zgadniecie :wallbash:

ZLE wywazone byly i to w ch... :kox: polak ktory tam pracuje nie mogl wytrzymac ze smiechu jak mu powiedzialem ze je wywazali jak zakladali gumy ale jeszcze nie sprawdzalem czy dalej sa drgania bo wszedzie korki ale jeszcze dzis sie przejade i dam znac jak drgania ustaly to takie pismo wystosuje do tej firmy w ktorej kupilem fele i gumy ze ich szczysci :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze dwa max trzy tygodnie gumy funkiel nowki :wink4: do tej pory :naughty:

mam przyczyne zle wywazone byly :naughty:

byl test:120km/h i nic 150km/h i tez nic 190km/h i zadnych drgan :notworthy::hi::tongue4:

polak potrafi mozna zamknac temat dziekuje wszystkim za pomoc pozdrawiam :hi::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko ze to normalne przy zakladaniu nowych opon i po zrobieniu kilkuset kilometrow powinno sie podjechac na powtorne wywazenie, a to dlatego ze opona dopiero na drodze ulozyla sie dobrze na felge :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...