Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sprężyna klamki wew. przedniej jest identyczna jak tylniej?


davidoff82

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie, czy tylnia klamka ma spręzynkę której można użyć jako dawcy do przedniej ?(tylnie są sporo tańsze).

Albo inaczej zapytam, od czego można kupić klamkę żeby sprężynka się nadawała B4? C4? B3? w zasadzie wszystkie są tańsze od omawianej....

Czy spręzynka z prawej nadaje się do lewej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są podobne ale pasują P&P

ja przekładałem z tylniej lewej do przedniej lewej i nie było problemu nie wiem jak jest z prawej do lewej ale nie powinno być problemu mam w domu gdzieś klamkę lewą i prawą to póśniej ci napisze czy są takie same ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są podobne ale pasują P&P

ja przekładałem z tylniej lewej do przedniej lewej i nie było problemu nie wiem jak jest z prawej do lewej ale nie powinno być problemu mam w domu gdzieś klamkę lewą i prawą to póśniej ci napisze czy są takie same ok

bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupisz takiej sprężynki musisz kupić klamkę używaną i przełożyć mam dwie klamki na zbyciu jeżeli chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODSUMUJMY!

Wpisujmy teraz tylko modele od których mozna wyjąc spężynkę, może kiedy kto skorzysta:

A4 B5 dowolny rodzaj klamki

80 B3/B4 pasuje bo jest podobna

dopisujcie dalej, tylko konkrety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja zastompilem oryginalana sprezynke z klamki na sprezynke od rozrzadu daewoo matiz/tico :polew: nie jest identyczna ale latwo mozna ja dopasowac wkleje jutro fote jak to zrobilem,smiga juz tak 8 miesicey i jest gitara,w linku jest aukcja na ktorej jest caly rozrzad i widac tol sprezynke http://www.allegro.pl/item738885507_nowy_rozrzad_daewoo_tico_matiz_komplet_oryginal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny problem gdyz pekniete mam to zakonczenie na ktore zaklada sie sprezynke tzn jest tam w tym preciku wciecie i jedno ramie peklo czy idzie wymienic sama klamke metalowa bez wymiany obudowy?? jak ja wyniagnac

http://moto.allegro.pl/item757280863_klamka_audi_chrom_a4_b5_tanio.html[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 10:37_________________________________________________klamkę można wyciągnąć ona się trzyma na takim bolcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...