Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czyszczenie turbiny - ceny


Gość przemek421

Rekomendowane odpowiedzi

A czy nie lepiej od razu zrobić regenerację turbiny ?? Podobno czyszczenie nie wystarcza na długo a koszt czyszczenia i regeneracji będzie podobny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% warszatów czysci tak ze problem powraca,u nas robimy to profi,turbo jest jak nowe,cena tej uslugi mniej wiecej od 600-1000zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyszczenie z wymianą uszczelnienia i łożyska (?) u znajomego z wyciągnięciem i wsadzeniem 400zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem sam. U mnie w mieście wołali 500zł. Chcą tyle bo to jest sporo roboty - chodzi głównie o rozkręcenie wszystkich gratów do okoła żeby turbina wyszła. Jest z tym trochę zabawy. Mi to zajęło 1,5 dnia. No ale przynajmniej od 2 miesięcy nie było żadnego notlaufa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wyczyszczenie turbinki 400zl toszto zbrodnia w bialy dzien ja to robilem ostatnio zajelo mi 5h zadna filozow wszytko jest opisane na forum krok po kroku

jak będziesz miał na utrzymaniu warsztat,płacił podatki ,zus-y,wynagrodzenia ,i jeszcze wiele innych opłat ...to może zmienisz zdanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wyczyszczenie turbinki 400zl toszto zbrodnia w bialy dzien ja to robilem ostatnio zajelo mi 5h zadna filozow wszytko jest opisane na forum krok po kroku

czy po twoim czyszczeniu turbina wygladala jak nowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wyczyszczenie turbinki 400zl toszto zbrodnia w bialy dzien ja to robilem ostatnio zajelo mi 5h zadna filozow wszytko jest opisane na forum krok po kroku

czy po twoim czyszczeniu turbina wygladala jak nowa ?

z całym szacunkiem... ale jakbym miał zapłacić gdzieś za czyszczenie turbiny z bagażem 200.000 km 1000zł to wolałbym kupić nową za 1500 - 1800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio dałem do wyczyszczenia turbo ze zmienna geometrią z silnika ALH w golfie do firmy www.figura.com.pl goscie wyczyscili "piaskarka" szklanymi kuleczkami i turbo śmiga jak sie patrzy. Od stania "chwyciło" kierownice yurbiny i stop. Po czyszczeniu wszsytko chodzi elegancko zrobione juz jest ponad 2000 km i jest super. Koszt: 150 PLN. Jezeli chodzi o dobre czyszczenie to polecam tych gości z czystym sumieniem. I zapomnialem dodac ze goscie robia to niemalze na poczekaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownice łapie też od tego gdy puszczają uszczelniacze i wtedy czyszczenie na długo nie pomoże.

U mnie tak było, kupiłem nową turbawkę za 2300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ctv napewno nie jak nowa ale zakres roznicy w wyczyszczeniu samodzielnym takim co ja zrobilem a jak bys zrobil to Ty mysle ze wachal by sie w 5% a wydaje 20zł na srodek i czas. tak na marginiesie mam chyba gdzies foty jak wyczyscilem jak znajde to zapodam tu jak nie to moze kiedys jeszcze bede czyscil to Ci wyle. A co do podatkow itp to mysle ze cena jest strasznie wysoka przecierz nie powiecie mi ze przez caly dzien czyscicie jedna turbine :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przemek421

dzieki chłopaki za wszelkie informacje auto oddałem do mechaniora wyczyścił i jest ok problem miał jednak ze śrubami strasznie zardzewiałe i ciężko było odkręcić ale jakoś poszło kosztowało mnie to 300zł. Podobno zacieranie jest także winą złego paliwa ale bo kto wie jaki paliwo leje :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...