Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Różnice pomiedzy klamką zewnetrzą P i T 99-01r


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktos moze czy są różnice pomiędzy klamką przednia prawą a tylnią prawą w wersjach poliftowych 99-01??

jestem na etapie wymiany wszystkich 4 klamek w swoim dupowozie, ze wzgledu na to że mi dwie odpadły, a klejenie nie pomaga. Mam założone nakładki chromowane i to przez nie tyle problemów. :thumbdown:

Odkleic to sie nie bardzo da te nakładki bez uszkodzenia zaczepów w klamce, wiec zostaje mi wymiana całych

W ASO patrzyłem ile kosztuje sama wierxhnia cześć klamki cena okrutna :wallbash: 100zł gdzie za uzywke i to kompletna dałem 50zł za sztuke

Według Etki różnice są... w numerach!!! bo schemat jest powielony

klamkatylna.jpg

klamkaprzd1.jpg

poszukuje kompletu na przód, jak by ktos miał to pisac w wątku

dscn7941.th.jpgdscn7942.th.jpgdscn7943.th.jpgdscn7944.th.jpg

Ta klamka mnie interesuje czy podejdzie na przód

http://www.allegro.pl/item741049550_klamka_a4_99_01_lift_prawy_tyl_przesylka_free.html

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 12:46_________________________________________________Jest ktoś w stanie potwierdzic czy przednia prawa i tylna prawa to to samo różniące sie tylko oznaczeniami???[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 11:00_________________________________________________Obie klamki niczym sie nie róźnią :good:

dscn7967.th.jpg

Na zdjeciu przesunieta jest blaszka blokująca zewnetrzną część klamki, po zablokowaniu przednia klamka prawa niczym sie nie rózni od tylnej prawej :gwizdanie: Jedyne róznice to oznaczenia klamek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...