Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wykrzyknik i BREMSE po chłodniejszej nocy??


bhuyaaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od momentu jak zaczęło robić się troszkę chłodniej - tak mi się wydaje - i auto nie stoi w garażu to rano przy zapaleniu wyświetla mi się komunikat z dużym wykrzyknikiem Bremse piszczy 2-3 razy i jest ok - stało się tak może 3 razy przez miesiąc, ale troszke mnie to zaniepokoiło, plyn "podobno" mi wymienili 2 miesiace temu, co to może byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz słaby akumulator, sprawdź VAG-iem czy nie pojawia sie czasem bład niskiego napiecia na aku. Miałem podobnie, gdy auto dluzej postało, zwłaszcz w zimie. Wymiana akumulatora załatwiła sprawe.

Klocki do wymiany :)

To nie są klocki, gdyby tak było świeciła by się inna ikonka i to cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz słaby akumulator, sprawdź VAG-iem czy nie pojawia sie czasem bład niskiego napiecia na aku. Miałem podobnie, gdy auto dluzej postało, zwłaszcz w zimie. Wymiana akumulatora załatwiła sprawe.

Klocki do wymiany :)

To by sie świeciła inna ikonka i cały czas

U mnie przed wymianą piszczało i znikało dopiero jak przewód w klockach się przetarł to już świeciła cały czas :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź akumulator. To nie są klocki. Przy zużyciu klocków świeci się permanentnie żółta kontrolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od sprawdzenia poziomu płynu, skoro tylko "podobno" go wymienili :wink4:

ja miałem ten sam problem, uzupełniłem płyn i jest ok od tamtego czasu, jeśli poziom płynu będzie ok wtedy sprawdź aku, acha i poszukaj na forum bo było jużo tym kilka razy pisane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...