Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Abs a luz na końcówkach drążka


Gość grzesiekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydaje mi się abs włącza się przy małych prędkościach jak któryś z czujników jest źle wyregulowany. Najczęściej zdarza się to po wymianie jakiegoś elementu zawieszenia np wahaczy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy abs moze sie zaplac i pierdziec przy hamowaniu przy malej predkosci... jesli na drazkach sa luzy...? tak powiedzial mechanik

przy malej predkosci i zwyklym nie gwaltownym hamowaniu moze jesli masz zabrudzone czujniki albo moze czujnik jest slabo wsadzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzesiekA4

bo statnio byla taka sytuacja.... pojechalem zmienc tarcze i klocki z tylu... a kolesie zaczeli rozbirac przod patrze a oni juz sciagaja tarzce... a ja mowie ze to tyl mial byc... no i oni zalozyli z powrotem ten przod i wzieli sie za tyl , jak od nich wyjechalem to zaczelo to pierdziec w sensie absu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo statnio byla taka sytuacja.... pojechalem zmienc tarcze i klocki z tylu... a kolesie zaczeli rozbirac przod patrze a oni juz sciagaja tarzce... a ja mowie ze to tyl mial byc... no i oni zalozyli z powrotem ten przod i wzieli sie za tyl , jak od nich wyjechalem to zaczelo to pierdziec w sensie absu...

pewnie któryś z czujników przednich najlepiej podpiąć vaga i wykonać jazdę próbną podglądając prędkości kół :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechalem zmienc tarcze i klocki z tylu... a kolesie zaczeli rozbirac przod patrze a oni juz sciagaja tarzce... a ja mowie ze to tyl mial byc... no i oni zalozyli z powrotem ten przod i wzieli sie za tyl , jak od nich wyjechalem to zaczelo to pierdziec w sensie absu...

brudnymi raczkami zapaćkali ci ktorys z czujników i masz efekt pierdzenia, wiem bo nie raz musialem czyścic czujniki od wyjazdu od mechanika ostatnio po wymianie zewnętrznego przegubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...