Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w A4 B6 i B7


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek wszyscy użytkownicy Multi mają wielki dług wdzięczności u ciebie normalnie :kwiatek: Ja nadal nie wymieniłam oleju, czekam na jakieś wolne dni żeby chyba na śląsk ruszyć, bo co mi pozostało innego. Pozostało mi ASO i wydanie 2500 zł.......może jak w totka ustrzelę to skorzystam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak sobie myślę, że na www.prnd.pl bardzo ładnie został opisany multitronic 01J - a skoro tak rzetelnie się tym ktoś zajął to można przypuszczać, że warsztaty które polecają na tym sajcie też są OK. Może spróbujcie swoich sił w tych miejscach. Podstawową wiedzę z zakresu CVT już mamy więc wystarczy udać się do wybranego warsztatu i pogadać z obsługą. Od razu będzie wiadomo na kogo trafiliśmy ;)

http://www.prnd.pl/warsztaty

Ja póki co zostaję przy swoim sprawdzonym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam nic z łódzkiego :Dto znaczy ze lista jest wiarygodna haha, ale bo ja wiem? wole jak ktos juz gdzies to robi systematycznie i wtedy ja moge tez pojechac bez strachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co od aso jedz do Sopy z łodzi znowu nie masz nie wiadomo ile km, a warto , w aso ci softu skrzynie nie zminia a tu zmienia, dowiesz cokolwiek, przenocujesz sobie w rybniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to muszę tam termin zaklepać, tylko muszę pomyśleć kiedy mam jakieś wolne :)

[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 07:55_________________________________________________Dzwoniłam dziś do Sopy i umówiłam się na wymianę oleju. Bardzo mnie zmartwiło jednak że nie nie przerobię już mojej skrzyni na 7 lamel :confused4: i nie wiem czy gdziekolwiek to zrobię. Oni od miesiąca już tego nie robią. Tak dla informacji jakby ktoś chciał tam jechać w celu modyfikacji skrzyni.Normalnie doła mam..... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze... A powiedzieli dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze... A powiedzieli dlaczego?

Pani powiedziała jedynie, że "ten Pan który to robił u nas juz się tym nie zajmuje" a w dalszej części rozmowy, że właśnie " od miesiąca już takich usług nie prowadzimy". Nie wiem...wylali faceta? i co ja teraz zrobię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdziemy inny warsztat :) Sprawa się troszkę skomplikowała... Może spróbuj coś wybrać z listy prnd.pl? No nic, trzeba się zainteresować tematem na nowo :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdziemy inny warsztat :) Sprawa się troszkę skomplikowała... Może spróbuj coś wybrać z listy prnd.pl? No nic, trzeba się zainteresować tematem na nowo :confused4:

Zadzwoniłam do tego Midparts w Warszawie na Zielonogórskiej. Tam wymienię jednak ten olej, będę Waszym królikiem doświadczalnym :cool1: . Bliżej, warsztat z polecanych http://www.prnd.pl/warsztaty i w razie czego nocleg u cioteczki w tej samej dzielnicy. Wizytę u Sopy odwołam, bardziej zależało mi na tych 7 lamelach....dowiem się jak to tu będzie wyglądało w tym temacie i dam znać po wizycie o kosztach i efektach. Trzeba być na 8 rano a wizytę potwierdzić na dzień, dwa do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to :wink4: Konieczny nocleg - rzeczywiście w przypadku braku możliwości modyfikacji sprzęgła nie ma co jechać taki kawał. Miejmy nadzieję, że serwis który wybrałaś będzie OK. Czekamy na info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jutro będę u Sopy i jak co, to zapytam czemu tego nie robią :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jutro będę u Sopy i jak co, to zapytam czemu tego nie robią :wink4:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jutro będę u Sopy i jak co, to zapytam czemu tego nie robią :wink4:

Mi Pani powiedziała czemu :) ciekawe jaka wersja dla ciebie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie tak jest, to Sopa jednak nie jest poważnym facetem. Jak można dopuścić, żeby daną naprawę potrafił wykonać tylko jeden pracownik ?

Normalnie gość sam sobie skrzydła podciął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napiszę, że to nie jest informacja stricte od Sopy ;) Tak czy siak - trzeba szukać nowego "sprawdzonego" miejsca. Zobaczymy co Magda powie po swoim zwiadzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani powiedziała jedynie, że "ten Pan który to robił u nas juz się tym nie zajmuje" a w dalszej części rozmowy, że właśnie " od miesiąca już takich usług nie prowadzimy". Nie wiem...wylali faceta? i co ja teraz zrobię ?

A moze zwyczajnie mieli duzo reklamacji?

Jakie znacie wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może facet był dobry i poszedł do konkurencji. Wersji może być mnóstwo, także dobrze byłoby dowiedzieć się czegoś u źródełka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może facet był dobry i poszedł do konkurencji. Wersji może być mnóstwo, także dobrze byłoby dowiedzieć się czegoś u źródełka :mysli:

Moja wersja jest ze źródełka, Pan się nie zajmuje tym już. Zapytana Pani o powody nie chciała się tłumaczyć. Nie wiem, może Wasz urok osobisty z Pani wyciągnie więcej niż ja wyciągnęłam. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wersja jest ze źródełka, Pan się nie zajmuje tym już. Zapytana Pani o powody nie chciała się tłumaczyć. Nie wiem, może Wasz urok osobisty z Pani wyciągnie więcej niż ja wyciągnęłam. :tongue4:

ja jestem z Łodzi i moj mechanik wymienial juz u mnie filtr (ten zewnetrzny) i olej w multi. Jakbys chciala to pisz na prv powiem gdzie i jak. Wymienil wszystko i auto smiga bez problemu juz 35-40 tys km. Na pewno nie przerobi Ci skrzyni, ale na wymiane oleju bedziesz mogla do niego podejchac bez obaw. Ja olej i filtr sam kupowalem, nie pamietam ile placilem, ale warsztat ma w Łodzi (i na marginesie to byly pracownik Idczaka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...