Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie działające spryskiwacze reflektorów


stef75

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj rozbierałem część auta żeby dostać się do zbiorniczka.

Okazało się że pompka od sprysków świateł po prostu nie działa, była pęknięta i nie reagowała na podawane napięcie.

Mam pytanie w tym względzie, niech mi ktoś powie kiedy powinno pojawić się zasilanie na wtyczce od pompki sprysków świateł.

Sprawdzałem to wczoraj i spryski szyby działają a na wtyczce od sprysków reflektorów nie ma napięcia, czy są to dwa oddzielne obwody??

Tak to sa osobne układy ale pompka od spryskiwaczy reflektorów zadziała tylko po włączeniu świateł inaczej niedostanie impulsu no chyba ze masz jakis włącznik załaczajacy osobno pompke ale jesli masz orginalne xenony i spryski to pompka uruchamia sie po włączeniu świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wczesniej koledzy pisali włacz światła i musisz dłuzej przytrzymac spryskiwacz szyby zeby zadziałaly spryskiwacze ref. i wtedy mierz napiecie czy dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma odpowiedzi wiec pytam jeszcze raz czy przekaznik o nr 4BO 955 531 E to ten do mojej S-ki????

skoro etka tak pokazuje to widocznie jest ten, do mojej B5 też pokazuje ten sam numer więc możliwe że do S-ki nie wymodzili jakiegoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos mi pomoze :) sprawa wyglada tak ze wysowaja mi sie spryski ale tylko jeden dziala czasem lewy czasem prawy masakra normalnie :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a moze ktorys z was ma taka pompke do spryskow reflektorow na zbyciu?Chetnie odkupie

poszukaj na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

małe odgrzanie kotlecika

Ale u mnie przy włączonych światłach i przytrzymaniu ok 2 sek. włączy się na chwilkę pompka spryskiwaczy reflektorów i zaraz wyłączy, nawet nie zdążą wyjść dysze.

Co to może być. Sama pompka działa, bo jak podam do niej bezpośrednio napięcie do psika na lampy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

sprawa opanowana: rozebrałem zderzak sprawdziłem połączenia przewodów spryskiwacza usunąłem podejrzane zagięcie, nasmarowałem siłowniki i zaczęło hulać

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...