Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie działające spryskiwacze reflektorów


stef75

Rekomendowane odpowiedzi

kolego muszą być włączone światła mijania, dostatnia ilość płynu do spryskiwaczy i dłuższe przytrzymanie manetki na spryskiwanie szyby powoduje uruchomienie sprysków na lampy

jeżeli masz te warunki spełnione to szukałbym przyczyny np. przy pompce - może ktoś odłączył w celu oszczędzania płynu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz ze Ci nie działają??

Moze właczyć ich nie potrafisz, były takie przypadki juz, musisz przytrzymać dzwignie od sprysków szyb na zapalonych światłach

hehe sie spóźniłem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za pomoc ale pupa zbita.Gdzie szukac pompki od tych spryskiwaczy?

Przy zbiorniczku na płyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wyciągać zbiorniczek czy można jakoś do tego inaczej podejść?? bo ja mam ten sam problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podlacze sie pod temat zeby nie zasmiecac

czy ktos moze mi podac nr seryjny przekaznika spryskiwaczy do AUDI S4 2,7 BITURBO 98r avant??

A dla kolegi rada sprawdz sobie czy masz wogole przekaznik bo u mnie ktos go wyciagnali dlatego mi spryski nie dzialaja :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wyciągać zbiorniczek czy można jakoś do tego inaczej podejść?? bo ja mam ten sam problem

Zdaje mi sie że będziesz musiał nadkole odkręcić żeby sie dostać bez odkręcania zbiorniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stef75, a czy ty w ogóle masz te spryskiwacze, czy same zaślepki? Masz 1998r, jeśli nie masz ksenonów (oryginalnie dzielonych) to nie powinieneś mieć spryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedliftach były montowane spryski pomimo braku xenonów które to były jedynie w S4 do 99r, więc jak najbardziej może je mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stef75, a czy ty w ogóle masz te spryskiwacze, czy same zaślepki? Masz 1998r, jeśli nie masz ksenonów (oryginalnie dzielonych) to nie powinieneś mieć spryskiwaczy.

Wersje skandynawskie mają spryskiwacze reflektorów :naughty:

81474211.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos pomoze z tymi nr seryjnymi przekaznika do S4??bo jak nie to musze zalozyc nowy temat :kwasny:

powoli, opanuj emocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygooglowałem takie coś może pomoże: http://forum.vw-passat.pl/archive/index.php/t-10105.html

[br]Dopisany: Wrzesień 17, 2009, 08:43:37 _________________________________________________wczoraj rozbierałem część auta żeby dostać się do zbiorniczka.

Okazało się że pompka od sprysków świateł po prostu nie działa, była pęknięta i nie reagowała na podawane napięcie.

Mam pytanie w tym względzie, niech mi ktoś powie kiedy powinno pojawić się zasilanie na wtyczce od pompki sprysków świateł.

Sprawdzałem to wczoraj i spryski szyby działają a na wtyczce od sprysków reflektorów nie ma napięcia, czy są to dwa oddzielne obwody??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...