Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lockerz.com


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zaproszenia na lockerz.com strona gdzie za free można zdobyć gry, sprzęty elektroniczne itp.

Link do strony to www.lockerz.com, niestety żeby się zarejestrować trzeba posiadać zaproszenie, wiec jeśli ktoś chce to niech poda e-mail to mu wyśle

Na stronie zbiera się PKT które potem wymienia się na nagrody:

Przykładowe nagrody to:

Pokrowce na ipody (35ptz)

Pen Drivy 1gb (40ptz)

Gry na Xboxa/PC/psp/ (100 ptz)

Ipod Nano (300ptz)

Telewizor 42’’ LCD (3000ptz)

I wiele, wiele innych…

Punkty dostaje się za

-logowanie w serwisie: 2 PTZ za dzień

-za odpowiadanie na pytanie dnia: 10 PTZ za odpowiedz

-granie w gry: do 60 PTZ za grę (ale ciezko jest)

Ja odrazu po pierwszym logowaniu zdobyłem 40 PTZ czyli miałem już na pendriva

Wiec jak ktoś chce to podaje e-mail a ja mu wyśle zaproszenie. Prosze sie nie obawiac, to zaden spam, wiecej informacji na google :)

Tutaj przykladowy filmik z youtube, gdzie mozna rzucic okiem jak to wyglada http://www.youtube.com/watch?v=5Tqcqqbr4WM

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zamiast nagród rzeczowych możecie zapłacic za mnie rachunki ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilo90 to podaj prosze maila, tutaj albo PM jak wolisz:)[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 15:58_________________________________________________Ok, poszlo pare zaproszen... uprzedzam, ze niektorym dochodza one duzo pozniej. Jest to spowodowane przepelnionymi serwerami, cierplwosci na pewno dojdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, chłopak przynajmniej dostanie coś za danie innym opcji zrobienia tego samego.

Swoją drogą, po całym procesie rejestracji, podaniu wszystkich danych i antyspamie, klikam na Sing Up i nic się nie dzieje.

Niezależnie od używanej przeglądarki (FF, IE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moze brakuje Ci nowego flash playera, hmm nie wiem jak Ci inaczej pomoc.[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 19:17_________________________________________________Hmm niestesty teraz moj brat tez nie mogl sie zalogowac. Wydaje mi sie, ze teraz jest za duzy ruch i serwery nie wyrabiaja (strona jest caly czas w przebudowie)

Trzeba bedzie poczekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego, ja niestety muszę się obejść smakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm trzeba probowac z ta rejestracja, dzisiaj moi znajomi nie mieli problemu. Mozliwe, ze w innej przegladarce bedzie mozna sie zarejestrowac.

Co do pytan i gier.... odpowiada sie raz dziennie, tylko i wylacznie z aktualnego dnia. Gry sa dostepne raz na jakis czas i o tym decyduja admini serwisu. Dzisiaj niestety juz nie moge zaprosic nikogo, najwyzej po polnocy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...