Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lockerz.com


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co sie orientuje to nagrody nie są wysyłane do Polski ale informacja do podtwierdzenia.

Są wysyłane.Już mnóstwo ludzi z Polski dostało nagrody.Ja już mam 2 koszulki :decayed:

Poniżej foto przykładowej nagrody przysłanej do PL :hi:

pspqt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mile_end :embarrassed: ja by tez kciec jedno zypryszynie bo ja kciec dystywyc gory pryzyntow :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ps.wysle mojego mail-a na priva. Z gory dzieki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wogóle nie mam pojęcie jak się odpowiada na te pytania i gra, nie moge tego znaleźć.

napisz np yes i zaliczone :> tez jestem na lockerz.com ale nic zamowic nie moge :wallbash:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 19:42_________________________________________________

z tego co sie orientuje to nagrody nie są wysyłane do Polski ale informacja do podtwierdzenia.

Są wysyłane.Już mnóstwo ludzi z Polski dostało nagrody.Ja już mam 2 koszulki :decayed:

Poniżej foto przykładowej nagrody przysłanej do PL :hi:

pspqt.jpg

a jak to jest z tymi punktami jak sie zamawia i itd?? bo ja juz wczesniej zalozylem i obecnie mam okolo 230PTZ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie czy to nie jest kolejny fake???

Nie.Nagrody docierają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczulam żeby posprawdzać na necie czy sprzęt będzie w pełni działał w europi

np Wii nie odpala europejskich gier (blokada regionalna)

wszytki sprzęt elektryczny jest na 110V w USA więc trzeba albo konwerter albo ładowarkę kupować

psp i ps3 nie mają ponoć blokad regionalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3

Konsola ta nie posiada żadnej blokady regionalnej dla gier, tak więc gry kupione w Polsce (Europie) będą działać na naszej wygranej konsoli która będzie w systemie NTSC. Natomiast jeśli chodzi o filmy tu już nie jest tak fajnie, gdyż konsola posiada blokadę regionalną dla filmów DVD i Blu-ray.

Xbox 360

Konsola ta posiada blokadę regionalną, jednak jest wiele gier które mają tkz. free region, oznacza to że takowa gra zadziała na każdej konsoli xbox 360. Przerobienie konsoli nie da możliwości odpalania gier PAL.

Nintendo Wii

Konsola posiada blokadę regionalną. Można ją przerobić by konsola czytała gry Pal i NTSC, ale wiąże się to z utratą gwarancji.

PSP

Sytuacja taka sama jak w PS3. Blokada regionalna jest, ale tylko na filmy UMD nie na gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem az dwa zaproszenia !!!!!!dzieki chlopaki :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie , że często zaproszenia lądują w folderze SPAM :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie , że często zaproszenia lądują w folderze SPAM :hi:

O wlasnie sprawdzilem i tam bylo. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...