Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lockerz.com


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

koszulka pewnie przyjdzie, jak uda Ci się coś wygrać :). Na filmikach często tak jest że gość jak otwiera Box'a to wyciąga najpierw koszulkę a później jakiś sprzęt :)

Koszulki za zdobycie Z-lister przychodzą oddzielnie :hi: Dostałem dwie , dzień po dniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszulka pewnie przyjdzie, jak uda Ci się coś wygrać :). Na filmikach często tak jest że gość jak otwiera Box'a to wyciąga najpierw koszulkę a później jakiś sprzęt :)

Koszulki za zdobycie Z-lister przychodzą oddzielnie :hi: Dostałem dwie , dzień po dniu :good:

Ja czekam na maila od nich... na razie potwierdziłem dane tylko i rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no ja już na koszulkę czekam dłuższą chwile. Powiedz mi co wpisałeś w State/Prov. Mam nadzieje że dobrze wszystko uzupełniłem... Może ja w jakiś sposób muszę się zgłosić do nich że nie dostałem koszulki, a mam 20 osób wpisane, no i oczywiście dane uzupełnione :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi co wpisałeś w State/Prov.

Ma być wpisane PL :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiał się ktoś już nad dzisiejszym pytaniem? O co może chodzić z tym radiem, Volume, mute?

U góry pisze - Tune in (dostroić), na wyświetlaczu "Satellite or Land Radio?" (radio satelitarne czy naziemne). Wpisałem "Land Radio" i dostałem 2 punkty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiał się ktoś już nad dzisiejszym pytaniem? O co może chodzić z tym radiem, Volume, mute?

Jaki rodzaj radia preferujesz ?? Satelitarny czy naziemny ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie restock za kilka dni a mi brakuje kilku pkt do PSP... ;( ;( może ktoś jeszcze zechce mi pomóc...

automatyczne zaproszenie :

http://www.lockerzlockerz.cba.pl/ (stronka zrobiona przeze mnie)

z góry dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy:

(dane nie muszą być prawdziwe i na maila nie przychodzi żadne spam jeśli się o to boicie... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze powrócę do uzupełniania adresu.

Czy w polu Address 2: (optional) masz coś wpisane?

Jeżeli mieszkasz w domu to Address 1 wystarczy, ale gdy mieszkasz w bloku to czy w Address 2 wtedy należy wpisać numer mieszkania?

Jak to jest :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze powrócę do uzupełniania adresu.

Czy w polu Address 2: (optional) masz coś wpisane?

Jeżeli mieszkasz w domu to Address 1 wystarczy, ale gdy mieszkasz w bloku to czy w Address 2 wtedy należy wpisać numer mieszkania?

Jak to jest :P?

Wypełniasz tylko Address 1 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze, nie bylo mnie troche a tutaj temat sie tak rozwinal:) Jesli chodzi o nagrody to moge sie pochwalic co juz dostalem. Pierwsza nagroda jaka mi przyszla to Gift Card Itunes 50$, sprzedalem za 140 zl:P Pozniej przyszla mi koszulka. W listopadowym restocku wybralem PSP, jednak ten restock przysporzył stronie mase problemów i jak sie okazalo, za duzo osob wybralo te same nagrody (jakies problemy z potwierdzeniamy, ktore przychodzily niemalze do kazdego). Oczywiscie mi sie nie udalo byc w gronie szczesliwcow, lockerz zachowal sie w porzadku i wyslal mi PAyPal'em 50 dolarow jako nagrode pocieszenie:) nie kasujac przy tym zadnych pountow, baa pozniej nawet dostalem dodatkowo 200 pkt:) Jak widac szanuja pierwszych Z-listerow:)

Co do wypelniania adresu to zle mowicie, trzeba czytac informacje na glównej :)

Adress 1 - nazwa ulicy i numer domu np. 20 Main Street

Adress 2 - numer mieszkania np. 21 Apartment

Pozdro i zycze szczesliwych lowow w nadchodzacym restocku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zostałem Z-listerem... w my account wybrałem rozmiar koszulki ale nie dostałem żadnego maila to mam dalej czekać czy napisać do nich coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze, nie bylo mnie troche a tutaj temat sie tak rozwinal:) Jesli chodzi o nagrody to moge sie pochwalic co juz dostalem. Pierwsza nagroda jaka mi przyszla to Gift Card Itunes 50$, sprzedalem za 140 zl:P Pozniej przyszla mi koszulka. W listopadowym restocku wybralem PSP, jednak ten restock przysporzył stronie mase problemów i jak sie okazalo, za duzo osob wybralo te same nagrody (jakies problemy z potwierdzeniamy, ktore przychodzily niemalze do kazdego). Oczywiscie mi sie nie udalo byc w gronie szczesliwcow, lockerz zachowal sie w porzadku i wyslal mi PAyPal'em 50 dolarow jako nagrode pocieszenie:) nie kasujac przy tym zadnych pountow, baa pozniej nawet dostalem dodatkowo 200 pkt:) Jak widac szanuja pierwszych Z-listerow:)

Co do wypelniania adresu to zle mowicie, trzeba czytac informacje na glównej :)

Adress 1 - nazwa ulicy i numer domu np. 20 Main Street

Adress 2 - numer mieszkania np. 21 Apartment

Pozdro i zycze szczesliwych lowow w nadchodzacym restocku:)

No widzisz Hugo czyli jednak ma być wypełniony adress 2 :).

A więc przykładowo wpisuje w Adress 1: Kwiatkowskiego 4

Adress 2: Apartment 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypelniania adresu to zle mowicie, trzeba czytac informacje na glównej :)

Adress 1 - nazwa ulicy i numer domu np. 20 Main Street

Adress 2 - numer mieszkania np. 21 Apartment

Pozdro i zycze szczesliwych lowow w nadchodzacym restocku:)

No widzisz Hugo czyli jednak ma być wypełniony adress 2 :).

A więc przykładowo wpisuje w Adress 1: Kwiatkowskiego 4

Adress 2: Apartment 50

Przecież prosili o jakiekolwiek zmiany w adresie tylko ludzi z USA i Kanady.U nas wszystko pozostaje po staremu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...