Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Po wymianie górnych wahaczy ostro ściagą w prawo


gruby1983r

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dzis za dnia postanowiłem wymienic górne wahacze z lewej strony<na nierówosciach stukało>kupiłem wahacze dickermana za 40 zł za sztuke sruby i do roboty.wymiana poszła szybko bez zadnych problemów w nie całe 2 godzinki.po całej wymianie jazda próbna i tu wielki szok kierownica na równo stoi a ostro sciaga w prawo nie da rady jezdzici prawe kolo piszczy zeby poruszac sie prosto trzeba kierownica skrecic w lewo o 90 stopni.

czy po wymianie trzeba na zbierznosc jechac?ale to dziwne przeciaz koncówka drazka nie ruszona zostala a moze cos zle zrobiłem choc wszystko poszła tak jak jest opisane w dziale warsztat:wymiana górnych wahaczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geometria geometrią, ale coś jest nie tak, za mocne to ściąganie, kilka razy wymieniałem górne wahacze i nigdy takiego problemu nie było. Wszystko robione było tak jak w opisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byly wahacze deckerman po 39.49 za szt i w sumie okolo 3 godzinek pracy wiec nie jest tak zle.w nastepnym roku bede zmienial cale zawieszenie na lambforde znajomy w niemczesz potrzyl cene to 189euro za komplet i od razu paski i napinaczeza 10tys musze zmienic tez w niemczech to nie cale 80euro za org oczywiscie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byly wahacze deckerman po 39.49 za szt i w sumie okolo 3 godzinek pracy wiec nie jest tak zle.w nastepnym roku bede zmienial cale zawieszenie na lambforde znajomy w niemczesz potrzyl cene to 189euro za komplet i od razu paski i napinaczeza 10tys musze zmienic tez w niemczech to nie cale 80euro za org oczywiscie.pozdrawiam

Nie znam takiej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...