Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Samoczynnie zmieniające się ustawienie temp.


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Mam takie pytanko a mianowicie raz na jakiś czas (czyt. raz na miesiąc) dzieje się tak ze mam włączoną klime na auto i ustawioną temp przykładowo 22 stopnie a podczas jazdy ustawienie zmieni się samoczynnie na np. 20 stopni. Czym moze to być spowodowane?? Takie sytuacje mają miejsce bardzo sporadycznie jak pisałem wyżej raz na miesiąć ale są i dlatego mnie to interesuje.

Z góry dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołączę się do pytania, z tym, że u mnie dzieje się trochę inaczej. Po wyłączeniu AUTO i ustawieniu prędkości nawiewu, ta po jakiejś chwili sama się zmieni o jeden w dół lub w górę. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołączę się do pytania, z tym, że u mnie dzieje się trochę inaczej. Po wyłączeniu AUTO i ustawieniu prędkości nawiewu, ta po jakiejś chwili sama się zmieni o jeden w dół lub w górę. Co to może być?

To jest normalny objaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mam takie pytanko a mianowicie raz na jakiś czas (czyt. raz na miesiąc) dzieje się tak ze mam włączoną klime na auto i ustawioną temp przykładowo 22 stopnie a podczas jazdy ustawienie zmieni się samoczynnie na np. 20 stopni. Czym moze to być spowodowane?? Takie sytuacje mają miejsce bardzo sporadycznie jak pisałem wyżej raz na miesiąć ale są i dlatego mnie to interesuje.

Z góry dzięki za podpowiedzi

[/quot

Podłączałeś vag-a?

Coś jakby ze sterowaniem klimą szwankowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podłaczyłem bo nie mam teraz możliwości bo jestem w UK. W domu będe dopiero ok 15 października więc podlece do elektromechanika zeby to obczaił.

Dzisiaj zgasły nawet wyświetlacze klimatronika na jakieś 2 sekundy a po tym wybryku nie działały zedne przyciski na klimie przez jakieś 15 sekund :blink: tak więc coś napewno świruje ale co? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...