Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dobry warsztat w wawie od zawieszenia ...


Pietka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Nie bijcie od razu - szukałem w polecanych warsztatach i nie znalazlem - wiec pytam w dziale od zawieszenia. Z tyłu coś mi wali - nie wiem czy to amorek czy cos innego ( wali na poprzecznych wysokich nierównościach przyczym musze przjechac troche szyciej - na wolnych progach nie stuka ). Równiez przy ruszaniu z tylu dochodzi gluchy odglos... nie mam pojecia co to moze byc - mo "nadworny" mechanik szukał i ... nie znalazł ( ale on raczej elektryk ... ).

Pytania są dwa - co to moze byc ? ( wie że wy nie wróżki ale może ktoś coś miał podobnego )

Druga sprawa ( jak w tytule) gdzie dobry zakład w warszawie od zawieszenia ( i nie ASKO na albatrosów ;)

Pozdrawiam

Pietka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś namiary ? zaraz wrzuce w wyszukiwarke adres moze cos wyhaczę...

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 14:47_________________________________________________Ok namierzyłem - popularny jest wśród nas ale skuchy też im się zdażały - z tego co widzę oni nie od zawieszeń ale raczej od mechaniki ogólnej - macie coś bardziej dedykowanego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugryzę się w język ... a może nie - Kolego Nosfer- dzieki za linka ale w pierwszym poście zaznaczyłem że przjżałem polecane zakłady i nic sensownego nie znalazłem - link prowadzi do wszystkich polecanych a nie do konkretnego...

Dodam - to nie jest moje pierwsze forum i znam zasady - najpierw szukam jeśli nie znajdę - pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugryzę się w język ... a może nie - Kolego Nosfer- dzieki za linka ale w pierwszym poście zaznaczyłem że przjżałem polecane zakłady i nic sensownego nie znalazłem - link prowadzi do wszystkich polecanych a nie do konkretnego...

Dodam - to nie jest moje pierwsze forum i znam zasady - najpierw szukam jeśli nie znajdę - pytam.

To świetnie :naughty:

Ale nie dziwię się, że nie znalazłeś konkretnego zakładu skoro szukasz tego jedynego od zawieszenia.

Nie kojarzę zakładu mechaniki pojazdowej, który zajmuje się wyłącznie zawieszeniem.

W tym wątku polecanych jest wiele zakładów i są to zakłady, które na forum się sprawdziły. Na Przasnyskiej jest dobry zakład, zdażyła im się wtopa ? A komu się nie zdaża, u Filipowskiego zawsze robią wszystko jak należy, a ostantio źle wsadzili kratkę w zderzak i mi wyleciała po drodze.. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - może i racja ... choć znam taki zakład - jest to ASKO ( ulicy teraz nie pamietam ) specjalizowali sie w zasadzie tylko w naprawach zawieszenia...

Fakt ostatnio jakoś zeszli na psy. Co do wtop - tak będąc całkiem szczerym - nie powinny się przytrafiać - zwłaszcza że z opinii wynika że nie były banalane. Wiem z doświadczeń że czasem zakłady "jadą" na opinii i tak sobie się przykładają...

No nic zaryzykuje z Przasnyską,

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wątpliwości, a Piastów nie jest dla Ciebie za daleko. Możesz podjechać do Filipowskiego. Lub najpierw zadzwoń do niego i podpytaj trochę.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

No nie wiadomo - bo nadal nie wyrwałem chwili aby pojechać - boje sie ze bedzie to usterka której mogę szukać a szukać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...