Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SKRZYNIE BIEGÓW - WROCŁAW


Vendeur

Rekomendowane odpowiedzi

SKRZYNIE BIEGÓW, naprawda, remonty, diagnostyka, wymiany olejów etc. Manuale i automaty. Nienajgorsze ceny.

Polecam, zrobiłem u nich remont skrzyni biegów, która jak się okazało miała wiele problemów (Tryb awaryjny, uszkodzony elektrozawór, tłoki, tarczki etc. etc...). Działa wyśmienicie. Miła i profesjonalna obsługa.

www.autolek.pl

AUTOLEK

UL.MILICKA 2

51-127 WROCŁAW

TEL: 502-655-837 MANUAL

TEL: 502-655-816 AUTOMAT

TEL: 071/32-76-780 BIURO

NA PRZECIWKO C.H. MARINO/TESCO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się spytać o warsztat gdzie wymieniają oleju w skrzynie. Dzwoniłem do Autolek i mi powiedzieli, że wymiana oleju + filtr 1100zł. A do ile slyszałem w MULTITRONIC-u filtr się nie wymienia. Ewentualnie jeśli skrzynia się otworzy do remontu, to wtedy. Dzwoniłem do SYLTOM i tam mi mówili do 700zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję na terenie Dolnego Śląska warsztatu zajmującego się automatami (tiptronic w a4 b5 2.4). Problem - nie działa ręczna zmiana biegów w tiptronicu, ogólnie skrzynka super -nic nie przeciąga, nie szarpie, płynna zmiana biegów na automacie tylko problem z ręczną zmianą biegów. Jak ktoś zna i może polecić jakiś warsztat to proszę o info w tym temacie lub na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy u nich robił skrzynie automatyczna też byłem u niego ale tylko pożyczałem klucz do spuszczenia ale jeśli bym miał robić skrzynie to też oddam do niego zadzwon spytaj co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ASB Długołęka, dobre ceny, profesjonalne i szybko :) byłem u 2 innych na dolnym śląsku jeden, we Wrocku drugi, nic nie dało, chcieli mnie naciągnąć na wyciąganie sterownika i sprawdzanie za 1500zł... okazało się, że wystarczyła adaptacja skrzyni biegów i po problemie (500zł) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2014 o 20:13, Krzysztof27 napisał:

Ja polecam ASB Długołęka, dobre ceny, profesjonalne i szybko :) byłem u 2 innych na dolnym śląsku jeden, we Wrocku drugi, nic nie dało, chcieli mnie naciągnąć na wyciąganie sterownika i sprawdzanie za 1500zł... okazało się, że wystarczyła adaptacja skrzyni biegów i po problemie (500zł) :)

też duzo dobrego słyszałem o nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2014 o 20:13, Krzysztof27 napisał:

Ja polecam ASB Długołęka, dobre ceny, profesjonalne i szybko :) byłem u 2 innych na dolnym śląsku jeden, we Wrocku drugi, nic nie dało, chcieli mnie naciągnąć na wyciąganie sterownika i sprawdzanie za 1500zł... okazało się, że wystarczyła adaptacja skrzyni biegów i po problemie (500zł) :)

Panowie, miał ktoś jeszcze styczność z ASB Długołęka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta bo minęło już parę lat audi a4b6 1.8t bfb chce wymienić olej w multitronicu gdzie najlepiej w dolnośląskim i z jaka cena mniej więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Mefi1985 napisał:

Odgrzeje kotleta bo minęło już parę lat audi a4b6 1.8t bfb chce wymienić olej w multitronicu gdzie najlepiej w dolnośląskim i z jaka cena mniej więcej. 

Dobrym wyborem we Wrocławiu jest VAG Serwis, wiem, że robią takie rzeczy i znają się na swoim fachu. Ceny niestety nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ktoś orientuje się ile aktualnie kosztuje wymiana oleju w TIP quattro w okolicach Wrocławia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...