Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] automat - 1,9 110km czy 90km ?


andzios

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu b5 jednak koniecznie w automacie :)

W większości wersjach jest 110km jednak dziś trafiłam na dość ciekawe auto ale tylko z 90km

Czy taka moc wystarczy czy będzie się "mulić" ??[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 16:43_________________________________________________temat mozna zamknąc przepraszam za utrudnienia przeniosłam się do zakupu kontrolowanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 90 KM w automacie i nie jest dobrze auto pali 9-10l / 100km w mieście. 90KM to za mało do automatu i tej budy.

110 KM spisuje sie duużo lepiej. Pamietaj tylko ze to skrzynia z renault :) nie jest najoszczędniejsza. jak pisałem wyżej pali w miescie kolo 10l. na trasie spada do 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 - masakra - wiem bo mam :( . Jak już się jedzie to się jedzie, ale dynamika jest marna.

Kupiłem z uszkodzona skrzynią - co za tym idzie nie przejechałem się. Po remoncie automatu już było za późno kasy poszło sporo (kapitalka skrzyni,sprzęgło,rozrząd,hydropopychacze....) ... wiec teraz trzeba to zjeździć. Chociaż rozrząd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzyn ma passka B5lift 96kW w aftoamcie 5speed i nie widze w nim nic zachwycajacego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzyn ma passka B5lift 96kW w aftoamcie 5speed i nie widze w nim nic zachwycajacego

no miedzy zachwytem a porazka jest jeszcze troche miejsca ;]

233 konie w automacie mnie zachwyca, 115 koni w astrze automat mojej zony da sie przezyc , w mojej matki astrze jest 86 koni i to juz poza miasto sie nie nadaje...

mysle ze passat w automacie nie jest do wyscigow i zachwycania sie tylko do przemieszczania sie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam afn'a w automacie dmx 4 biegi. Szału nie ma, pali w mieście 8,5-10, trasa 5,5-6 przy spokojnej jeździe. Silnik i skrzynia zdrowe, ale niestety nie wyprzedza to tak, jakbym chciał. Po wsadzeniu programu wszystko mi odpowiada i wyprzedzanie staje się bezpieczniejsze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ja mam 1,9 tdi 110 AVG i skrzynke automatyczna DMX 4 biegi. Wg mnie dla spokojnego kierowcy takie zestawienie jest do zaakceptowania. Z autka jestem zadowolony, choc nie jest demonem szybkosci. Spalania jeszcze nie sprawdzalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam AFN 110 koni i DMX (automat - 4 biegi). Jako że jestem niepełnosprawny jestem skazany na automata, ale do rzeczy. DMX wg mnie do miasta się nie nadaje, chyba ze ktos lubi trzymac dieselka na niepotrzebnych obrotach. Na trasie autko spisuje sie znakomicie - latem spalanie przy 100 - 120 km okolo 5,3. Na dojazdy do pracy (ok. 20 km) zadowala sie 6 litrami.

Oglnie jezeli chodzi o komfort to naprawde polecam.

Mankamentem jest niestety mała wytrzymałosc przez co niezalecany jest chiptunning.

Nie polecam natomiast 90 koni w polaczeniu z automatem - bo te 110 wydaja sie absolutnym minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepiej poszukać 110km, spalanie może się okazać nawet mniejsze niż w 90km, także nie widzę żadnych plusów 90...

Plus to cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...