Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy fotele recaro wychodziły bez grzania?


krzysiek23

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jak w temacie interesuje sie tym http://www.allegro.pl/show_item.php?item=743005649 i koles napisal ze te fotele nie sa grzane,czy w recaro nie bylo w standardzie tego?i czy tam gdzie jest poduszka to tylko zaslepka ktora nalezy wcisnac czy cos trza szyc po wywaleniu poduch....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skora bez podgrzewania..... raczej lipa.... a te rzeczywiscie nie maja podgrzewania, bo nie ma wlacznikow na klimatroniku, chyba ze moze maty sa w siedzeniach tylko nie ma instalacji...(bezsens) pozatym 4tysie za to!!!! to przeginka, jeszcze bez podlokietnika i boczkow (sa na innych aukcjach) duzo za duzo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczki sa wliczone bo gadalem z kolesiem,podlokietnik bedzie kwestia dogadania,bo cena jest rzeczywiscie duza,z tym podgrzewaniem to lipa bo instalke mam i stare siedziska sa grzane...troche to dziwne bo przewaznie pierwsze jest grzanie, a potem elektryka siedzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuję wszystkie recaro miały maty ale nie wszystkie miały instalację.

Recaro w B5 mają bardzo wąskie siedzisko, jeżeli ważysz parę kilo to po dłuższej trasie tak Ci poślady ściśnie,

że nie będziesz w stanie bąka puścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jestes nadal zainteresowany tymi fotelami to naapisz do sprzedawcy niech Ci przesle fotke wtyczek pod fotelami i bedzie wszystko wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek23 ma A4 w Avancie, a chce kupić fotele z sedana. Tylne będą mu pasowały plug&play? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek23 ma A4 w Avancie, a chce kupić fotele z sedana. Tylne będą mu pasowały plug&play? :wink4:

Może być jajo z mocowaniami tylnego oparcia, jakis czas temu sprzedawałem komplet swoich welurów ziomkowi do sedana(ja mam avanta) wszystko przeszło bez problemu tylko mocowanie tylnego oparcia miało mocowania o pare centymetrów przesuniete :thumbdown: i bez przeróbki niedało rady wsadzić

bardzo drogi ten zestawik, kiedys na alegro był taki sam tyle że czarny za 3tys juz ze wszystkim i dotego nie z rozbitka, a tutaj tylna kanapa ma niezłe dwa wgniecenia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie macie racje cena kox,a zdjecia mam miec dzis wieczorem dokladne calego zestawu,ale jak mowicia ze trzeba kanape przerabiac to odpuszczam temat bo ja mam avanta a nie chcem rezac, ogolnie foteli swoich nie chcem obszywac bo mam zwykle musialbym cos kupic w kubelkach,ale chcialem miec elektryke i grzanie obowiazkowo,dlatego zwykle kubly odpadaja a od s4 narazie szukam od jakiegos czasu i nic........urzekly mnie kolory biale u kolegow co nie ktorych i glownie szukam bieli,i nawet co do elektryki poszedll bym na kompromis...no ale narazie nic nima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym mocowaniem musiałbyś sprawdzic przymierzając, dodam że ja robiłem przekładke z 99 do 97 wiec to moze był urok zmian poliftowych :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie z przymiarka jest najwiekszy problem bo nie mam mozliwosci,[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 13:23_________________________________________________panowie mam jeszcze jedno pytanko bo nie chcem zakladac nowego watku,swoja podsufitke mam rozcieta na dl.ok 1m juz przy kupnie auta tak bylo i chcem zalozyc inna znalazlem to

http://moto.allegro.pl/item747858624_podsufitka_audi_a4_s4_99_01_lift_avant_95_98_avant.html

czy bedzie to pasowalo lift/polift?, napewno kwestia podswietlenia bedzie do rozwiazania bo ja mam swiatelka pojedynczo na dzwiach pasazera a tu jest zbiorcze na srodku no i mam inne lampki z przodu od oswietlenia kabiny....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczki kana[y do przerobienia , i da sie to zrobic spokojnie, co do ceny to jakis kosmita zreszta siedzenie widze wywalona poduszka boczna nie musi al emoze byc po prostu krzywa co sie czesto dzieje przy uderzeniach bocznych za 4 tys zł to ja bym obszył na zamowienie srodek i jeszcze by zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z fotelami dam se spokoj nawet koles nie jest zainteresowany klijentem bo mi wiecej zdjec nie przyslal a obiecal,szukam dalej,albo kupie zwykle kubly i obszyje skora-alcatra

ogolnie to znalazlem 4komplety tu w norwegi recaro w b.dobrych stanach kompletne ale tutaj cena to wogole zabija 15tys-20tys.kr. nok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odgrzewam trochę temat otóż kupiłem s4 i mam fotele Recaro ale na Klimatroniku bez grzania zmieniłem klimatronik i nie grzeją czy trzeba jakieś kostki wpinać ?
Czy faktycznie mogą być bez grzania foteli bo się nie orientuję.
Może mi ktoś wyjaśnić ?

Edytowane przez wicia1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tak na serio pytasz? 

 

skoro nie było grzania z fabryki to nie masz mat w siedzeniach i instalacji całej do tego także zmiana klimatroneka nic nie dała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Banan napisał(a):

ty tak na serio pytasz? 

 

skoro nie było grzania z fabryki to nie masz mat w siedzeniach i instalacji całej do tego także zmiana klimatroneka nic nie dała 

Myślałem że ma fabryczne kostki wraz z matą a nie są podłączone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi takich prezentów nigdy nie robiło. Często jakiś pojedynczy kabelek sygnałowy był puszczony do lusterek czy radia ale to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...