Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Elektromechanika - CZ, alarmy, itp itd - Zduńska Wola, Sieradz, Łask


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

Polecic Wam moge zlota raczke od elektryki w naszych audi... i nie tylko audi.

Przede wszystkim zajmuje sie centralnymi zamkami, zabezpieczeniami antykradziezowymi, alarmami, car audio, HID'ami i roznymi elektro zagadkami zwiazanymi z samochodem (brak ladowania, swiatel itp itd)...

Mlody chlopaszek po elektorniku, na codzien pracuje jako elektromechanik, bardzo uczciwy i przede wszystkim niedrogi. Bylem u niego kilka razy i ceny ma prawie 2x nizsze niz w jakims zakladzie a nie poddaje sie jak inni - poradzil sobie z niesprawna klima ktora na VAGu nic nie pokazywala - w A3 kolegi, poddalo sie 3 'specow', naprawil oswietlenie u mnie, zalozyl mi HIDy, skrzyneczke i wzmacniacz. Pracuje po godzinach i w weekendy. Zawsze mozna sie dogadac i umowic... nie przeszkadza mu jak ktos patrzy na rece...

Kilka usterek mi naprawil (nietylko w audi) dlatego pomyslalem ze nalezy mu sie ten post. Zawsze robi wszystko estetycznie a nie na sztuke.

Posiada interfejs VAG i nie zdziera za kazde podlaczenie komputera.

Zdunska Wola, tel. 794 387 990. Piotrek.

Zawsze mozna zadzwonic i spytac o cene czy porade... mysle ze czasem warto przyjechac nawet z Lodzi chociaz napisalem przede wszystkim z mysla o kolegach/kolezankach z Zdw, Sieradza i okolic.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak popieram Piotrek to naprawde dobry, bystry, uczciwy i ogarniety gosc ktory ma niskie ceny i wie jak do czego sie zabrac, mi tez kilka rzeczy naprawial, wymienial, podlaczal VAG-a i jestem bardzo z jego pomocy zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no polecić mogę i Ja tego MASTERA bez Najmniejszego wątpienia dzisiaj zakładałem u Niego centralny z alarmem no co można powiedzieć >KLASA<...chłopak wie co robi i jest w tym naprawdę DOBRY także POLECAM przez duże P :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...