Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie


Pikuś

Rekomendowane odpowiedzi

Macie racje Panowie :thumbdown: Ta roleta po przejechaniu 40 tys. km w Polsce zaczęła skrzypieć i w tedy udało się ustalić, że to ona !!!!! Po wymontowaniu okazało się, że roleta ze znakiem firmowym audi ma napis MADE IN POLAND Byłem w szoku ale ostro skrzypi. Posmarowałem wazelina lecz na długo nie pomo :wallbash:gło !!! Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśma izolacyjna ( materiałowa ) wczoraj swoją lepiłem i świetnie działa a co najważniejsze nie wyciera się po tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśma izolacyjna ( materiałowa ) wczoraj swoją lepiłem i świetnie działa a co najważniejsze nie wyciera się po tygodniu

to samo wczoraj zrobiłem :th: zaobaczymy na jak długo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem od kolegi taka tasme podobna do izolacyjnej tylko ze ta jest z jakiegos materialu ktora sluzy do trzymania rzepow (np. cos takiego jest czasami przy kortkach czy tez butach) obkrecilem kilka razy i w 100% pomoglo i jest wytrzymale, jezdze juz kilka miesiecy i jest ok!!

Ps tylko nie mozna zaduzo nawian bo pozniej nie dokanca ta roleta wchodzi i koncowka rolety(ta z uchwytem na reke do naciagania) troche opada i stuka wtedy o zabudwe silniczka wycieraczki tylniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był spokój do gruntownego czyszczenia wnętrza niuniusi.Przeczytałem cały temat i mam inne spostrzeżenia na temat skrzypienia rolety, a mianowicie wydaje mi się że skrzypią brzegi rolety dotykające plastikowych boczków przy szybach a nie zaczepy.Zresztą plastik na tych boczkach jest mocno wytarty w miejscach gdzie roleta się z nim styka.Dopóki było toto brudne po poprzednim właścicielu nie skrzypiało a teraz nieźle daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, lecz roleta nie skrzypi tylko ze boczki plastikowe pod tylnymi szybami, probowalem je zdjac jednak mi sie nie udalo, nie wiem co tam je tak trzyma... a na wybojach strasznie skrzypia.. ma ktos jakis pomysl jak je zdemontowac? Oglnie na skrzypienia polecam teflon w sprayu. Na zaczeapch od rolety mam nawiniete z 5 warstw izolacji i narazie cisza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problemem jest by to sie jakiś dłuższy czas trzymało przyklejone z czasem i tak wszystko sie odkleja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam 2 kawałki parcianej czarnej taśmy izolacyjnej po 3 centymetry naklejone na wystające uchwyty i 100% satysfakcji :thumbup:

no to był mój pomysł jak Adaho narzekał ze mu świergoli tam cos z tyłu podkleilismy i nie słysząłem narzekań od tego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...