Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TDI PD] Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem (Błąd 17994)


PIXI

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś niedoinformowane to Twoje ASO.

Po stokroć pisano że Ori to AVON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takje ASO... I nie mówią ze nie AVON. Ale ruwniez nie obiacuia tego AVONA. Est ori i tyle. Audi gwarantue jakoscz. Czy ktos ostatnio kupowal firmowe poduszki? I to byl avon? Przez 15 lat VW nie zmienil producenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, cofnij się stron parę i masz całkiem świeże info. Obie kosztują około 1k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estem po wymiane tej poduszki. Nic się nie zmieniło, wszystko tak jak wcześniej. Chiba ze drgania w zakresie 1800-2000 są spowodowane czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbój na pasie przednim sprawdź,( czy sie nie opiera o pas silnik) poduche pod skrzynią, plecionka dwumasa pompki wałek i jeszcze bóg wie co tam jeszcze, zrób sobie logi 13 23 004 popatrz czy nie odbiegaja od normy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walery skoncz juz ten OT. Skoro wymiana poduszki nie pomogla to szukaj przyczyn w czym innym ;)

nik23 naświetlił Ci sprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co się dzieje przy wywalonych poduszkach silnika. A potem się dziwić dlaczego pada jeszcze łącznik elastyczny czy poduszka skrzyni biegów.

https://drive.google.com/file/d/0B_ptcn1DGkUwaElGQlpGWXFzWU0/preview

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co się dzieje przy wywalonych poduszkach silnika. A potem się dziwić dlaczego pada jeszcze łącznik elastyczny czy poduszka skrzyni biegów.

https://drive.google.com/file/d/0B_ptcn1DGkUwaElGQlpGWXFzWU0/preview

Twój to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój, nawet tam widać po rejestracjach, że to nie PL. Znalazłem przy szukaniu info o wymianie poduszki skrzyni i pomyślałem,że warto pokazać co się dzieje z silnikiem przy padnietych poduchach...Szkoda,że już nie wrzucił po wymianie, ale pisał, że jest już OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Koledzy jak zakołyszę moim silnkiem na boki w poduszcze od pasażera słychać chlupanie oleju a w drugiej cisza .Która jesr do wymiany?Poszukuje przyczyn buczenia w zakresie od 1700-2100.obr.dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam w moim AWX'ie błąd: Zawór magnetyczny zawieszenia silnika strona 1 i 2 - zwarcie do plusa brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY.

Błąd powraca po skasowaniu. Mechanik oglądał poduchy, są suche i nie widać spękań. Wpinał ponownie czujnik, to samo. Poduchy silnika stwierdził wizualnie w dobrym stanie. Po otwarciu maski widać telepanie silnikiem, odczuwalne są również delikatne wibracje na kierownicy oraz gałce zmiany biegów podczas postoju i jazdy. Czy poduszka może być w jakiś sposób uszkodzona wewnątrz, że nie widać na niej tego uszkodzenia patrząc na nią z zewnątrz?

Edytowane przez Kazim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze być uszkodzona a nie wylana, mi tak teraz lewa zdechła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze być uszkodzona a nie wylana, mi tak teraz lewa zdechła.

Dzięki! nie pozostaje mi nic innego jak wyjąć je z auta i się upewnić a później zamówić nowe. Oby wymiana pomogła rozwiązać problem :facepalm:

Edytowane przez Kazim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...