Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Zmarł wieki bokser Muhamed Ali.

Znakomity polski bokser przegrał z nim w Rzymie

http://sport.tvp.pl/7969110/zlote-momenty-jak-ali-zbil-polaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TVN program o Gołocie. ...;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

...... Dzisiaj..... GGG - Brook ...;)https://youtu.be/dOL0meCvpmI

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Głowacki, będzie bombardowanie...;)

Ukrainiec wypunktował technicznie Głowackiego.Wszyscy byli przyszykowany na ostre grzmoty a tu niespodzianka....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 klub nie żyje światem boksu?

Włodarczyk vs Harth właśnie trwa. Do tego Joshua vs Molina!

Co sądzicie? Na razie jestem zdegustowany pracą sędziego w starciu Cieślaka z Jeżewskim ... Dramat :facepalm:

Czekam na Anthony'ego :) Ma chłopak warunki / moc / potencjał żeby być jednym z Wielkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodarczyk- chyba trochę zardzewiał, albo wiek już swoje zrobił- jakiś taki wolniejszy mi się wydaje... no co Molina- mistrzem chyba już nie będzie, ale zapowiedź walki z Kliczką- będzie się działo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodarczyk wg. mnie to już tylko "dmuchanie balonika" przez promotorów. Patrząc na jego postawę w ringu, to stwierdzam, że mistrzem to on już był i chwała mu za to. Tyle. :hi:

AJ przekozak. Siła, młodość, warunki fizyczne. VS Kliczko będzie ogień :) Can't wait! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie ognia , będzie to sparing pokazowy i Kliczko zakończy karierę, jak wcześniej nie dojdzie do kontuzji...;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliczko jest już stary, a Antek jest dużo młodszy, szybszy i przede wszystkim ma to, co Kliczko miał lata temu- potencjał i warunki, które jak dobrze wykorzysta- będzie panował w ciężkiej przez lata, jak On

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJ vs K - według mnie obaj beda walczyć bardzo zachowawczo ze względu na potencjał obu zawodników, skonczy sie na punkty.

K. Włodarczyk - lubie tego gościa ale ostatnio ma słaby okres, rozwodzi sie a kazdy wie ze krzysiek jest slaby psychicznie, według mnie juz niedługo dostanie kolejną walkę o pas bo młode wilczki beda chcieli na nim zarobić.

Nikt nie napisał o paru ciekawych walkach np

- Whyte vs Chisora, piękna walka która zostanie najlepszą w tym roku, wszystkie walki powinny tak wyglądać, mega twardziele.

- R. Jackiewicz strasznie lubie tego gościa (jest z mojej okolicy, grałem z nim w piłkę a jakies 15 lat temu byłem na paru zadymach w której był prowokatorem :) ) szkoda ze jak zwykle olał temat i nie zdobył pasa...................

- Dąbrowski- nie widziałem walki ale z tego co piszą pokazał kawał serca i czekam na starcie ze znanym zawodnikiem a potem moze PBN i powrót Fonfary na polski ring :)

- Cieślak vs Jeżewski, nie lubie cieślaka i według mnie gośc nie ma talentu a jedynie jest zwykłym tępym chuliganem, jego wypowiedzi są smieszne i ograniczone. Jeżewski dał fajną walkę ale niestety na jej podstawie pokazana została siła promotorska Wasilewskiego. Wasil wie ze nic z niego nie bedzie z cieślaka i bije mu rekord jak szpilce.

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Whyte vs Chisora,
widziałem i popieram- walka , jakiej dawno nie widziałem, ciekwawy jestem, czy Chisora jeszcze będzie lepszy, czy to już jest wszystko, co osiągnął, jesli tak- to raczej mistrzem nie będzie, choć na pewno jeszcze niejedną dobrą walkę z jego udziałem zobaczymy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie już po wadze ...;) Antek 113 Kg Władek 109 kg. Zapowiada się za***ista gala ...



Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia jest to największe wydarzenie  wagi ciężkiej od czasu walki Witalij Kliczko / Lennox Lewis. Według mnie ostatnie 3 lata były dla wagi ciężkiej bardzo dobre bo wkońcu skończył sie zastój który stworzył Kliczko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie Sport transmisja od 19:30. Jeśli nie posiadacie PS, na pewno będzie mnóstwo streamów / sopcastów. Po starcie samej już gali postaram się coś Wam podrzucić.

No i oczywiście Joshua > Klitschko, bez wątpienia, KO do 5 rundy (jeśli nie do 3). Taki mój typ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do typowania , to wszystko zalerzy od dyspozycji Władka. KO może puść w dwie strony, nikt nie wie jak się zachowa Joshua po Władka kontrze .Chyba nawt on sam tego nie wiem, bo nigdy nie było w takiej sytuacji i wszystko kończył do 7 rundy . Jeśli Władek jest w dobrej formie fizycznej (na wadze wygląda za***iście) a przede wszystkim psychicznej to walka raczej będzie trwała cały dystans i sędziowie będą punktować dla młodego wilka . Więc moim skromnym zdaniem Władek zrobił dobra wagę 109 kg bo liczy na szybkość i kontrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, "Doktor" nigdy nie był tak szybki jak Joshua. To po 1. Po 2 - jak mówią eksperci, a nie, że jest to tylko moje zdanie - jeszcze nikt nie bił tak mocno jak Joshua w wadze ciężkiej. po 3 - Wladimir ma 41 lat... po 4 - Wygląda dobrze, ok, ale myślę że sam wiesz, i każdy kto to kiedyś robił, że zbijanie wagi nie jest "zdrowe", tym bardziej, że on nigdy nie ważył tak mało (!) przed walką.

Po prostu go nie widzę w tej walce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...