Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

BOKS ZAWODOWY W POLSCE I NA ŚWIECIE ... :bokser:

Linki gdzie można oglądać gale bokserskie na żywo w internecie

TVonline.strefa.pl | Telewizja Internetowa | Mecze na Żywo

Kanał DrHTV3 DrHTV-3 - DrHTV.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie golota jest jak Sylwester w Rambo4

w pewnym wieku juz niewypada robic niektorych rzeczy :)

no ale ostatnio da rade whiterspoonowi :cool1::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany :cool1:

to będzie za***ista walka :evil:

...pierwsza walka obu panów nie o kasę,ale o jaja :evil:

Ale żaden z nich nie ma jaj :cool1:

Adamek bo nikt za jego walkę nie chce płacić i nikt z nim nie walczy

Gołota jest za stary media już go nie kupią i chyba też już nikt z nim nie chce walczyć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołota chce się zrehabilitować w oczach polaków tylko dlaczego walczy z polakiem.Myśle że wygra.A jak przegra to to co jemu i tak nic już nie pomoże.Ale Adamek może dużo stracić.Dziwne że obaj mają tego samego szefa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek-chce sie sprawdzic,przed polska publicznoscia,czy da rade-jesli wygra-otworza sie przed nim wieksze,niz dotychczas mozliwosci na walki i pieniadze,a z drugiej strony-jesli wygra Gołota-tez mu sie otworza drzwiczki do jeszcze kilku srednich walk-Andrzej robi to pewnie dla pieniedzy-identyczna konfrontacja bedzie pomiedzy Zeganem i Cieslakiem-obaj chca sie sprawdzic-tylko,ze Cieslak jest mlodszy i chce sobie udowodnic,ze pobije kogos takiego,jakim "był" kiedys Zegan...Maciek-ma swoj biznesik i chce wszystkim,a przede wszystkim sobie, udowodnic-ze jeszcze nie jest taki "stary"...Dawid Kostecki,choc szczyt formy ma juz chyba za soba-mimo wszystko,nadal jest grozny...Jonak-trzyma wciaz forme...reasumujac-bedzie dobre show-ktokolwiek wygra,- ja zawsze bede ogladal ich walki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Wydaje mi się że jest to przekręt aby zrobić trampolinę dla Adamka bo jego kariera ostatnio się bardzo skurczyła.

A mi sie wydaje ze nie masz pojęcia o czym mówisz,bo adamek zarabia bankę $ z walkę a golota moze z 10tys i to on chce zarobic przyu adamku a nie odwrotnie.

Ponadto adamek jest w szczycie formy i może przebierać w przeciwnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo adamek zarabia banke $ zwalke a golota moze z 10tys to golota chce zarobic przyu adamku a nie odwrotnie.

kolego,pisałeś tego posta palcami u nóg :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo adamek zarabia banke $ zwalke a golota moze z 10tys to golota chce zarobic przyu adamku a nie odwrotnie.

kolego,pisałeś tego posta palcami u nóg :cool1:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego,pisałeś tego posta palcami u nóg :cool1

Ale czy temat jest o tym czym pisałem tego posta czy o walce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle :wallbash:

A może po prostu chcą się zmierzyć?

Adamek nie ma konkurencji w Cruiser i już od dawna zapowiadał przejście do wagi ciężkiej.

Walka z Gołotą (który ostatnio miał całkiem niezłą formę) to dobry sprawdzian dla Adamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Wydaje mi się że jest to przekręt aby zrobić trampolinę dla Adamka bo jego kariera ostatnio się bardzo skurczyła.

A mi sie wydaje ze nie masz pojęcia o czym mówisz,bo adamek zarabia bankę $ z walkę a golota moze z 10tys i to on chce zarobic przyu adamku a nie odwrotnie.

Ponadto adamek jest w szczycie formy i może przebierać w przeciwnikach.

Proszę cię nie pisz głupot bo się ośmieszasz i wszyscy będą mieć z ciebie bekę :wink4:

Atak na marginesie najwyższa wyplata w karierze Adamka za walkę z ... Dawsonem

to około 500 tyś euro gdzie przegrał tą walkę i skończyła się w tedy dla Adamka wielka kasa

Gołota za 2 walkę z R.Bowe 3 MILIONY $ chyba jest różnica :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede zglebial sensu czy walka powinna sie odbyc czy nie. Adamek to dobry zawodnik co by nie mowic, ma serce do walki, mocno bije (o czym juz nie jeden sie przekonal) technicznie jest ... sredni. Ma mocna szczeke, chce sie sprawdzic w walce z kims z wagi ciezkiej. Upolowal Andrzeja (bo to od Tomka wyszla propozycja), ktory jest medialny (duzo bardziej niz Adamek i jakos kibice darza go wieksza sympatia). Golota nie mogl odmowic, ("chca tylko by lac goscia" :polew: :polew: ) , chociaz jakby to zrobil nikt by mu nie mial za zle , kariere powinien skonczyc juz jakis czas temu. Z drugiej strony skoro wciaz to czuje i moze zlapac forme to czemu nie ?? "Real Deal" wciaz walczy - tyle ze to najwyzsza polka w boksie zawodowym.

Wszystko zweryfikuje ring. Z calym szacunkiem do Tomka ktory naprawde jest w formie, bede kibicowal Andrzejowi. Szkoda mi goscia troche, bo mogl byc mistrzem Swiata nie raz i nie raz dal d*py ... mimo wszystko wciaz go cenie bo technicznie to bardzo dobry zawodnik. Nie mial nigdy jakiegos piorunujacego uderzenia jak Iron Mike, czy Hasim Rahman ale dawal rady. Z tego co pamietam to poslal bowego na deski czego nikt chyba przedtem nie dokonal :naughty: .

p.s. ciekaw jestem pojedynku w ksw Pudziana z Najmanem (ktory boxersko jest jak Saletra czyli zenada :polew: :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gołota kobiet i adamka nie bije :kox:

No chyba, że dobrze płacą... :tongue4:

P.S. Gołota jak go trafi to (a nie będzie to łatwe) to po walce... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Wam coś powiem, będzie REMIS

ta walka jest dla jaj, dla rozgłosu, poprostu to jak walka młodego z emerytem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię nie pisz głupot bo się ośmieszasz i wszyscy będą mieć z ciebie bekę :wink4:

Atak na marginesie najwyższa wyplata w karierze Adamka za walkę z ... Dawsonem

to około 500 tyś euro gdzie przegrał tą walkę i skończyła się w tedy dla Adamka wielka kasa

Gołota za 2 walkę z R.Bowe 3 MILIONY $ chyba jest różnica :mysli:

Zauważ ze adamek jest w nizszej kategori wagowej a ona jest słabiej opłacana.

Nie przywołuj walki a Bowe to to bylo dawno i nie prawda.

Adamek chce przejsc do wyższej kategorii wagowej,byc moze dlatego chce najpierw dokopać gołocie zeby sie sprawdzic,nie widze tutaj niczego bezsensownego.

Adamek za walke ze zwyklym przeciwnikiem dostaje okolo 500tys $,w obecnej formie goloty to nie wiem czy ktos mu 20tys $ zaplaci,on rusza sie w ringu jakby mial nogi w gipsie.

Poczytaj tutaj beko,tylko uwazaj zeby sie wszyscy z ciebie nie śmieli przypadkiem.

http://www.sport.pl/celebrities/1,83533,6427438,Male_szanse_na_walke_Adamek___Hopkins.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...