Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz wiesz ile jest warta walka Adamka w USA 500 tys i ani grosza więcej.Adamek walczył ale nigdy jego gaża nie przekroczyła 500 tyś euro :hi:

Sam Adamek powiedział że teraz walczy dla kasy i chce zarobić fortunę na boksie i ma racje bo do tej pory jest tylko mistrzem bez grosza, nie wiem dla czego się tak dzieje i szkoda mi Adamka, bo jemu zostały jeszcze jakieś 3 max 4 lata kariery aby zarabiać największe pieniądze w boksie :hi:

Co do Gołoty to on już zarobił grube miliony$$$ w boksie i wszystkie pieniądze zainwestował w nieruchomości i dzisiaj czerpie z tego ogromne zyski.Nisze wagi nie zawsze mniej zarabiają np. Oskar De La Hoya i jeszcze można by było paru wymienić.Adamek odszedł od DON KINGA i od razu zaczęły się problemy

Podobno ma być 1 milion $ do podziału dla Tomka i Andrzeja :mysli:

Chcesz poczytać coś się dowiedzieć a nie wstawiasz jakiś wiadomości z brukowców :tongue4:

http://www.boxing.pl/forum/trening-bokserski/3393-gdzie-trenowaae-baza-kluba-w-dodaj-swa-j-klub.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cholera wie ktos co to za piosenka ? leciala po walkach poprzedzajacych walke wieczoru:

http://rapidshare.de/files/48580489/Nagranie002.amr.html

:mysli:

nie zamykajcie Mi tego tematu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego temat do zamkniecia?

O polskiej reprezentacji i PZPN można sobie pisać do woli, choć już eliminacj dla nas dawno się zakończyły, a o Gołoci i Adamku nie można, bo zaraz po walce trza zamknąć temat :no:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 19:24_________________________________________________A pro pos kasy, to i Adamek i Gołota maja w kontraktach po 33%, jednak nie mniej niż 300 tysięcy USD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta walka to byl jeden wielki przekret.

Gołota z tego co mozna bylo zobaczyc wogole sie nie "bronił.... wygladał jakby spał na ringu :/ Adamek latał jak tajfun a Ten "spał"...

Dziwne to jak dla mnie...ale cóż kazdy sport toczy sie swoimi torami i rzadzi swoimi prawami...

Fajnie ze Adamek wygrał.

Gołota powinien spasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo że nie lubię Gołoty to mi go było szkoda , walił go jak worek treningowy.

Ważne że Mariola będzie miała na waciki :kox:

co do Marioli to na koniec się okazało, że jest bardziej agresywna od Endriu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ja nikogo się nie boje" chyba ze trzy razy dziennikarz zadał mu pytanie czy jeśli teraz padłaby propozycja walki z Kliczka czy by ja przyjął za każdym razem nie odpowiedział wprost tak albo nie tylko ja nikogo się nie boje jestem szybki.....

Następnym przeciwnikiem Adamka będzie Muhammad Ali bo on walczy z najlepszymi emerytami :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo że nie lubię Gołoty to mi go było szkoda , walił go jak worek treningowy.

Ważne że Mariola będzie miała na waciki :kox:

co do Marioli to na koniec się okazało, że jest bardziej agresywna od Endriu :gwizdanie:

Pani prawnik kulturą zbytnio nie grzeszy ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko jak jakiś z ruskich wybije Adamka w ziemie i go ostro poobija a jak Adamek będzie miał 38lat to go jakiś małolat wyśle na wcześniejszą emeryturę.Widać że się bardzo wozi nie dawno się skarżył z Gmitruchem bo mu uderzyła woda sodowa do głowy jak go ZIGGY ROZALSKI GOŁOTA i GMITRUCH zabrali do USA i się nim zaopiekowali. Wtedy poczuł się jak by boga za nogi złapał i zmienił sobie trenera i ekipę,pierwsza walka i co przegrał i dostał kopa w d*pę bo był nic nie warty i wrócił z podkulonym ogonem do polski i Andrzeja Gmitrucha .

Poczekamy zobaczymy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie czepiłeś tego adamka? :mysli:

Nie czepiłem się go tylko on próbuje za wszelką cenę zarobić ogromne pieniądze i to teraz od razu po trupach a do celu, nie liczy się z nikim i z niczym.Wydaje mi się że ma na celowniku wagę ciężką bo tam średnia wieku jest 38-40 lat i uda się mu zrealizować ten plan,ale poczekamy zobaczymy co będzie dalej.Myślę że jak by był normalny i nie kombinował na lewo i prawo nie zmieniał trenerów promotorów to takie nazwiska jak ZIGGY ROZALSKI GOŁOTA czy słynny DON KING by go same wypromowały i miał by walki z pięściarzami z czołówki i za odpowiednią kasę. I tak naprawdę to sam sobie zgotował tą sytuacyjnie że nie ma kasy,a teraz chce to nadrobić bo wie że jego czas dobiega końca 2-3 lat i będzie za stary i nie lubię ludzi co są bez honoru i media próbują z niego zrobić wielkiego KRÓLA wciskać ciemnotę w internecie i TV gdzie większość jest nie prawdy.Życzę mu wszystkiego dobrego ale niech to robi z klasą i to będzie nie ważne czy wygra czy nie będzie miał zawsze kibiców na całym świecie a nie takie prześlizgiwanie się jak mysz dziurami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tekstu Marioli na WP..stwierdziłem, że kobieta zasługuje na order uśmiechu :decayed:

Jest moją idolką..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest wszystko http://bokser.org/ :hi: [br]Dopisany: Listopad 07, 2009, 15:22:23_________________________________________________Ciekawe jak wypadnie rewanż DAWSON - JOHNSON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...