Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Dominik ta cena jest nieadekwatna do polskich standardów, bilet w kinie kosztuje ok 20zł(ludzie przychodzą jak opętani), a niech bedzie kosztował te 50zł, to juz nie bedą tak ochoczo przychodzić), jak by te wydarzenia sportowe robili w cenach do przyjecia to by nie było kombinowania (myśle że 20zł było by tą ceną), ale skoro w polsce jest kult pieniądza to nie ma szans by do takiej ceny zeszli przecież 20zł od ponad miliona użytkowników to za mało, lepiej dac 40zł i niech zpałaci za nie połowa tego co w przypadku tańszego biletu..

To tak samo jak z płytami CD i filmami DVD i walką z piractwem, w końcu zrozumieli że trzeba walczyć z przyczyną niskiego popytu a nie skutkami piractwa przez poronioną cene:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tabasko proszę Cię nie zaśmiecaj tego wątku takimi typami ja Dereck Chisora .....:facepalm:

To jest gość który postawił na wlki z czołówką aby zarobić kasy na przegranych walkach jak i na swoim prymitywnym zachowaniu gdzie stracił szacunek u wszystkich ludzi...:thumbdown: (prawie bo chyba oprócz Ciebie...:wink:) Chisora jest pewny swoich umiejętności, co czasami sporo go kosztuje, w najgorszych przypadkach nawet bezsensownymi porażkami jak TKO z rąk Davida Haye.

Chisiora cos pokazał... w walce z Kliczką:wink: a Wach co pokazał poza tym że wszedł na ring ? Swoich postow nie uwazam za zasmiecanie. Z Wacha byl dobry worek treningowy więc niech nikt nie gada ze szacunek dla niego. Doszedl do walki u samego szczytu nie pokazujac nic. Kazdy ma swoje zdanie w tym temacie.

---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

oczywiscie dodam ze Chisiora jako czlowiek to zero chodzi mi o to co pokazal w walce orz o jego umiejetnisci:wink:

Widzę że dużo się udzielasz w tym wątku ale twoja wiedza jest chyba zbyt ograniczona bo jeśli nie odróżniasz Vitka od Władka tylko Kliczko to są dla Ciebie dwie i te same osoby bracia syjamscy to nie dziwię się że masz takie a nie inne zdanie na tema boksu i pięściarzy ...:kwasny:

Odróżniam obu Kliczko ale obaj repzrezentuja ten sam poziom(statystki walk). Stad moje porownania. Nie obiektywnym wystarczy to ze polak wyjdzie na ring i przestoi 12 rund i to juz dla nas polakow wielki sukces. Ta sama pieśń zawsze i wszędzie POLACY NIC SIE NIE STAŁO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik każdy ma swoje racje, pewnie się z tym godzisz.

no jasne, że to rozumiem i się z tym godzę, ale swoje zdanie na temat mam i je wyrażam-lubię sport, transmisje, et cetera , ale jeśli miał bym wybierać obejrzenie jakiejś imprezy sportowej, na monitorze kompa, lub w dobrej jakości na XXcalowym tv, wygodnie na sofie-wybieram opcje nr2, bo za komfort-trzeba zapłacić:wink4:

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Dominik ta cena jest nieadekwatna do polskich standardów, bilet w kinie kosztuje ok 20zł(ludzie przychodzą jak opętani), a niech bedzie kosztował te 50zł, to juz nie bedą tak ochoczo przychodzić), jak by te wydarzenia sportowe robili w cenach do przyjecia to by nie było kombinowania (myśle że 20zł było by tą ceną), ale skoro w polsce jest kult pieniądza to nie ma szans by do takiej ceny zeszli przecież 20zł od ponad miliona użytkowników to za mało, lepiej dac 40zł i niech zpałaci za nie połowa tego co w przypadku tańszego biletu..

To tak samo jak z płytami CD i filmami DVD i walką z piractwem, w końcu zrozumieli że trzeba walczyć z przyczyną niskiego popytu a nie skutkami piractwa przez poronioną cene:whistling:

tu się zgadzam-można zapłacić, ale mniej, ale założenie z góry-nie zapłacę, bo za darmo jest gdzieś indziej-jest całkowitym nieporozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliczko bardzo dokładnie sobie dobierali przeciwników i rozdzielali pod swoją formę i wiek.

Dla czego Vitek walczył z takimi jak Adamek,Sosnkowski czy pajac Chisora bo wiedział że oni nie są w stanie pokonać 41 letniego typowego ciężkiego jakim jest Vitek.

Vitek z Wachem czy z Haye za dużo by ryzykował i uwierz mi że mógłby przegrać.

Dlatego nimi zajął się młodszy o 5 lat Władek gdzie jest teraz w szczytowej formie.

I porównywanie formy tych dwóch panów uwierz mi że nie jest na miejscu,Władek takiego pajaca ja Chisora znokautowałby szybciej jak Ci się wydaje.

Wach nie stał 12 rund tylko walczył i walczył bardzo dobrze jak na swoje doświadczenie i stwarzał zagrożenie dla Władka.

Przewagą była szybkość Władka i dla tego dominował i co niektórzy mogli odnieś wrażenie że wach był nieruchomy ale są w błędzie.

Po za szybkością Władek niczym innym nie mógł zagrozić Wachowi a była chwila nieuwagi gdzie pod koniec rundy Mariusz trafił prawym prostym i był wielki niepokój w narożniku Kliczki jak i Władek sam był wystraszony.

Dawno obu braci Kliczko nie widziałem w takiej sytuacji i zagrożeniu jakie zafundował im wczoraj Wach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno obu braci Kliczko nie widziałem w takiej sytuacji i zagrożeniu jakie zafundował im wczoraj Wach.

to był moment, w którym zastanawiałem się, czy to będzie ten dzień i czy Wach dokona cudu...:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o system PPV to jestem za, ale jeśli na całą galę wykłada kasę RTL Kliczko to jest ich zawodni i Wielki Mistrz. To jak najbardziej nie mam nic przeciwko i w takim przypadku sponsor może sobie ustalać transmisje jak mu pasuje i co za ile bo z pewnością gala jaki Kliczko są tego warci.

Ale w przypadku polskiej TV to jest k**wa nieporozumienie.Mariusz i jego ekipa dostała zaproszenie na gotowe.

Polska telewizja wykupiła transmisję tylko i wyłącznie z myślą o zarobieniu kasy na swoich klientach co im płacą miesięczny abonament bez żadnego zaangażowania w cokolwiek.

Rozumie jeśli Mariusz byłby posiadaczem pasa, polska stacja TV wykłada kasę na galę z Kliczko ma jakiś udział w organizacji itp to jak najbardziej zapłaciłbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno obu braci Kliczko nie widziałem w takiej sytuacji i zagrożeniu jakie zafundował im wczoraj Wach.

to był moment, w którym zastanawiałem się, czy to będzie ten dzień i czy Wach dokona cudu...:decayed:

to był koniec bodajże 5 rundy, po walce niemiecki komentator się go o to zapytał, to mu z uśmiechem odpowiedział "przyjmijmy że się poślizgnąłem":decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik każdy ma swoje racje, pewnie się z tym godzisz.

no jasne, że to rozumiem i się z tym godzę, ale swoje zdanie na temat mam i je wyrażam-lubię sport, transmisje, et cetera , ale jeśli miał bym wybierać obejrzenie jakiejś imprezy sportowej, na monitorze kompa, lub w dobrej jakości na XXcalowym tv, wygodnie na sofie-wybieram opcje nr2, bo za komfort-trzeba zapłacić:wink4:

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Dominik ta cena jest nieadekwatna do polskich standardów, bilet w kinie kosztuje ok 20zł(ludzie przychodzą jak opętani), a niech bedzie kosztował te 50zł, to juz nie bedą tak ochoczo przychodzić), jak by te wydarzenia sportowe robili w cenach do przyjecia to by nie było kombinowania (myśle że 20zł było by tą ceną), ale skoro w polsce jest kult pieniądza to nie ma szans by do takiej ceny zeszli przecież 20zł od ponad miliona użytkowników to za mało, lepiej dac 40zł i niech zpałaci za nie połowa tego co w przypadku tańszego biletu..

To tak samo jak z płytami CD i filmami DVD i walką z piractwem, w końcu zrozumieli że trzeba walczyć z przyczyną niskiego popytu a nie skutkami piractwa przez poronioną cene:whistling:

tu się zgadzam-można zapłacić, ale mniej, ale założenie z góry-nie zapłacę, bo za darmo jest gdzieś indziej-jest całkowitym nieporozumieniem

Dominik to burzuazja :decayed::decayed::decayed: ja tam ogladalem na rtl'u, walka zadna rewelka wole mma, ale 5 runda dobra byla, takze czekalem na cud jak pewnie wiekszosc polakow:decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było jeszcze 5-10s i Wach miał troszkę większe doświadczenie to pewnie by był ten cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domjenick, czy ja okradłem Wacha albo Kliczkę za to że obejrzałem na RTL-u walkę ? Nie, tak samo oglądałem reklamy jak inni. A oni za to mają płacone.

Porostu nie dałem się okraść bogatym stacją komercyjnym, co tylko myślą jak tu oszukać rodaka.

żeby obejrzeć walkę-stacja TV musi wykupić licencję, na jej emisję, co na pewno kosztuje spore pieniądze-już widzę, jak będąc właścicielem stacji-puszczasz ja za darmo, wiedząc, że coś można odzyskać poprzez PPV- w Stanach i innych Krajach PPV działa od wielu lat i jakoś nikt na to nie narzeka-tylko w Polsce takie rzeczy...

i jeśli chodzi Ci o to, że zawodnicy maja działkę z reklam-to nie jest to prawdą, bo reklama pomiędzy rundami jest uregulowana stawkami od emisji w danym przedziale czasowym i to stacja tv, w której jest emitowana reklama, zarabia, a nie zawodnicy, bo Oni mają ustaloną wypłatę za walkę z chwilą podpisania kontraktu na walkę, od promotorów zależy czy dostaną część z PPV, biletów, et cetera...ale tego nie dowiesz się na pewno bez przeczytania kontraktu, może Wach nie dostać pieniędzy z PPV i biletów, ale Kliczko na pewno dostanie od Sauerlanda część z biletów, bo dzięki Kliczce-oni zarabiają, a zarabiają takie pieniądze,że PPV jest im nie potrzebne w przeciwieństwie do Polski...

domjenick typową cechą polaczka jest dać się wyruchać...

A właśnie wyruchaniem nazwę zapłacenie 40 zł za obejrzenie jednej walki w tv.

To nie chodzi o to że Polacy chcą kombinować i nie płacić.

Dla większości Polaków 40 zeta to duży pieniądz i ich najzwyczajniej nie stać na taką przyjemność.

.

jesteś w błędzie, bo typową cech "polaczka" jest właśnie oszukiwanie i kombinowanie, a zwykły Polak, który chce być uczciwy-jest nazywany łosiem i frajerem, który daje się kręcić i nie mów mi, że 40zł , to dużo, bo można się zrzucić po dyszce i we 4 obejrzeć walkę u kogoś na chacie przy piwku

i waż troszkę słowa, bo pisząc o "wyruchaniu" obrażasz wszystkich tych, którzy za walkę zapłacili, a Ty nie zapłaciłeś i próbujesz dorobić do tego ideologię, żeby się wytłumaczyć

A dlaczego nie stać ? To już opowieść na 3 strony...

odpowiem jednym zdaniem, a nie na 3 strony-gdybyś płacił podatki, kupował polskie rzeczy, nie kupował auta ściągniętego za granicą, tylko w polskim serwisie-ten Kraj miał by się lepiej i pewnie nie potrzeba by było PPV, żeby oglądać walki-jak w DE...

No niestety muszę Cię zasmucić bo to Ty jesteś w błędzie :wink:

Bo ani kombinowaniem, ani oszustwem nie było obejrzenie walki na kanale obcojęzycznym, za który przecież legalnie się płaci...

Więc rezygnacja przez większość Polaków z haraczu na rzecz skompromitowanej stacji i oglądanie walki u konkurencji za darmo, to po prostu przewaga rozumu.

Drugi aspekt to koszt tej przyjemności - 40 zł dla przeciętnego Polaka to jest cena nie do zaakceptowania, ludzi najzwyczajniej na to nie stać.

Nadal podtrzymuję tezę że Ci którzy zapłacili zostali niestety w..........ni i bardzo mi przykro z tego powodu. Ja faktycznie nie płaciłem ale nie dlatego że chciałem "oszukać i kombinować' tylko dlatego że nie jestem jakimś tam mega kibicem boksu i po prostu nie zależało mi. Dla mnie nie jest problemem wydać 40 zł na to co lubię. Nie oglądałem całej walki tylko od czasu do czasu przełączałem aby zobaczyć jak się Polakowi wiedzie.

Natomiast druga część Twojej wypowiedzi to już totalne brednie.

Skąd możesz wiedzieć ile płacę podatków ? Jakie rzeczy kupuję, skąd mam auta ?

Ludzie nie dlatego sprowadzają auta bo lubią to robić, tylko dlatego że ich na nowe nie stać...

Nikt tego nie robi dla cwaniactwa czy kombinowania. Polak chętnie kupiłby auto w salonie.

Tylko za co ?

Za co ma płacić te podatki i kupować te polskie rzeczy, jak połowa rodzin ubiera się w ciuchlandach ?

Bardzo przepraszam za OT, na ewentualną dalszą konwersację zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik to burzuazja :decayed::decayed::decayed: ja tam ogladalem na rtl'u, walka zadna rewelka wole mma,

poczekamy , jak będzie Gala KSW w grudniu-też pewnie trzeba będzie zapłacić, żeby obejrzeć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzieki temu mamy coraz wiecej pomników, sanktuarii, swiątyń opatrzności bożej :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzieki temu mamy coraz wiecej pomników, sanktuarii, swiątyń opatrzności bożej :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

a tobie co znów?? :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

nie wrzuciłem cytatu Medika

do tego miało sie to odnosić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev odwal się, ja od zawałów jestem nie od Kościołów :decayed:

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

Kurcze mogli tego Wacha rok jeszcze potrenować.

Mocny chłop jest miałby szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik to burzuazja :decayed::decayed::decayed: ja tam ogladalem na rtl'u, walka zadna rewelka wole mma,

poczekamy , jak będzie Gala KSW w grudniu-też pewnie trzeba będzie zapłacić, żeby obejrzeć...

No i za ksw zapłacę bo uważam ze warto, tu oglądałem tylko z ciekawości, boks jak dla mnie sutow nie urywa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Dominik, ale również przyłączę się do opozycji. Również uważam, że mylisz się w tej kwestii.

1. 40PLN dla koleżki który zarabia powiedzmy 2000, do tego spłaca kredyt i ma na utrzymaniu żonę i powiedzmy 2 dzieci to sporo kaski.

2. Co innego wydać kasę za walkę i być tam bezpośrednio, a co innego zapłacić za transmisję w tv.

3. niby dlaczego mam się czuć oszustem, kombinatorem, czy może nawet złodziejem? Płacę co miesiąc abonament Polsatowi i zamiast im dopłacić 40 PLN, to obejrzałem walkę na RTL, który tenże Polsat Cyfrowy mi udostępnia... To zdaje mi się legalne.

I taka myśl na koniec.

Prawda jest taka, że Polsat spada na pysk. Oferuje coraz mniej za coraz więcej. Dlatego im wypowiedziałem umowę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...