Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety muszę Cię zasmucić bo to Ty jesteś w błędzie :wink:

Bo ani kombinowaniem, ani oszustwem nie było obejrzenie walki na kanale obcojęzycznym, za który przecież legalnie się płaci...

Więc rezygnacja przez większość Polaków z haraczu na rzecz skompromitowanej stacji i oglądanie walki u konkurencji za darmo, to po prostu przewaga rozumu.

Drugi aspekt to koszt tej przyjemności - 40 zł dla przeciętnego Polaka to jest cena nie do zaakceptowania, ludzi najzwyczajniej na to nie stać.

Nadal podtrzymuję tezę że Ci którzy zapłacili zostali niestety w..........ni i bardzo mi przykro z tego powodu. Ja faktycznie nie płaciłem ale nie dlatego że chciałem "oszukać i kombinować' tylko dlatego że nie jestem jakimś tam mega kibicem boksu i po prostu nie zależało mi. Dla mnie nie jest problemem wydać 40 zł na to co lubię. Nie oglądałem całej walki tylko od czasu do czasu przełączałem aby zobaczyć jak się Polakowi wiedzie.

Bardzo przepraszam za OT, na ewentualną dalszą konwersację zapraszam na PW.[/b]

40 zł-to była cena za obejrzenie CAŁEJ GALI, a nie tylko walki Wacha z Kliczką-za to płaci się pieniądze, a to, ze na RTLu była tylko główna walka wieczoru-za darmo, pominąłeś to, a ja już wcześniej o tym pisałem:wink4: są tacy, którzy lubią oglądać całą galę, a nie tylko walkę wieczoru, a legalnie całą Galę, można było zobaczyć tylko w systemie PPV-wszystkie inne opcje obejrzenia tego za free-było jakimś kombinowaniem i oszukaniem, o które chodziło...

co do tego

Skąd możesz wiedzieć ile płacę podatków ? Jakie rzeczy kupuję, skąd mam auta ?

Ludzie nie dlatego sprowadzają auta bo lubią to robić, tylko dlatego że ich na nowe nie stać...

Nikt tego nie robi dla cwaniactwa czy kombinowania. Polak chętnie kupiłby auto w salonie.

Tylko za co ?

Za co ma płacić te podatki i kupować te polskie rzeczy, jak połowa rodzin ubiera się w ciuchlandach ?

nie obchodzi mnie ile kto płaci, jakim autem jeździ i gdzie się ubiera, tylko kim jest, a już na pewno nie nazwał bym nikogo frajerem, czy łosiem, tylko dlatego, że zapłacił z własnej kieszeni za cokolwiek, bo to Jego pieniądze i Jego sprawa na co je wydaje...z mojej strony to już wszystko na ten temat i przepraszam wszystkich, którzy mimowolnie się włączyli w tą rozmowę-temat o boksie-więc rozmawiajmy o boksie:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witali wparował przed samą walką do szatni Wacha i sprawdził rękawice Mariusza,okazało się że w prawej rękawicy jest mniej wyściółki amortyzującej cios wezwał oficjeli.Okazało się że jest różnica miedzy rękawicami i kazano jedną z nich wymienić.

Ciekawe czy Mariusz wiedział coś o tym numerze z rękawicami,bo jeśli tak to mogła ta sytuacja go trochę zestresować.

Jednak bracia Kliczko rozpracowali Wacha bardzo dokładnie i sprawdzili jego prawą rękę z której groziło największe niebezpieczeństwo.

Jest prawdopodobieństwo że jakby Wach pod koniec piątej rundy trafił tą swoją przyszykowaną rękawica to mielibyśmy nowego mistrza....:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli byśmy kumpla co chla wódę z mistrzem świata. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prawdopodobieństwo że jakby Wach pod koniec piątej rundy trafił tą swoją przyszykowaną rękawica to mielibyśmy nowego mistrza....:naughty:

aleś teorię wysnuł... :grin:

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

poka ;p

nie chce mi sie szukac-zagadaj do Tomka-to Ci podrzuci:wink:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

a masz-znalazłem

http://img831.imageshack.us/img831/6198/p10209012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jakieś dziwne są te walki Kiitschków , oboje boksują podobnie. Opuszczone ręce i punktowanie lewą prostą. Jak chcą zakończyć walkę to lewy ,prawy i po robocie. Wachowi chwała za to że wytrzymał tyle . Raz zaatakował i dało to prawie efekt . Cały czas tylko się bronił nie atakował. Wszystko to jakieś dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jakieś dziwne są te walki Kiitschków , oboje boksują podobnie. Opuszczone ręce i punktowanie lewą prostą. Jak chcą zakończyć walkę to lewy ,prawy i po robocie. Wachowi chwała za to że wytrzymał tyle . Raz zaatakował i dało to prawie efekt . Cały czas tylko się bronił nie atakował. Wszystko to jakieś dziwne.

Na tym widocznie polega ich sukces w boksie zawodowym :decayed: walczą inteligentnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inteligentnie, to Oni dobierają zawodników, a styl walki jest prosty, ale w połączeniu z szybkością, jaką prezentują zawodnicy "Cruser"-wagę ciężką zdominowali- nie ma skutecznej obrony na szybki, lewy prosty w takiej wadze-kilka takich "lewych" i w kilka minut są w stanie rozpracować każdego, jak do tej pory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto nie dobiera sobie przeciwników do walki o pas ? :wink: Ich boks niezależnie od kombinacji jest boksem inteligentnym. Inaczej nie było by ich tu gdzie teraz sa czyli na samej górze boksu zawodowego. Każdy jest jakiś taki cwany ale nikt nie potrafi im dokopać mimo tego że wiedzą jak boksują. Czy nie? Można powiedzieć że przewaga ich są warunki fizyczne ale to chyba obala wczorajsza walka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boks-to nie tylko warunki fizyczne-to warunki, szybkość, technika, umiejętności, doświadczenie...Oni to wszystko mają i są tam, gdzie są:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja szanuje ich za to kim są, chodzi mi o inteligencje, kulturę, szacunek dla rywala przed walką.Nie robią z siebie klaunów przed walką i najlepsze jest to że zawsze wygrywją. Ich boks jest czysty mocny i przemyślany. Dominik skoro wymienilismy tyle zdan dzis miedzy soba to moze skoczymy na vodke ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafili w taki czas, ze nie ma już starych, dobrych mistrzów, jak Tyson, który walił wszystkich w swoim najlepszym czasie, bez różnicy-duży, czy silny

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Dominik skoro wymienilismy tyle zdan dzis miedzy soba to moze skoczymy na vodke ?:wink:

jak sie pośpieszysz-to zdążysz jeszcze na samolot do Leeds, a tam zostaniemy u Albinka na noc-chooj tam...wezmę wolnego ze dwa dni, tylko wódkę będziesz pił Ty i Andrzej, bo ja woody nie pije:grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...