Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana lewej przedniej szyby


GroG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Ostatniej nocy jakiś burak zrobił włam i wziął sobie kilka rzeczy z samochodu. Pal licho to co zabrał, ale pozostawił po sobie zbitą szybę :kwasny:. Czy ktoś z forumowiczów wymieniał ją samemu ?? (cena na allegro ok 150 zł) O ile wiem w B5 nie ma z tym problemu... Czy są jakieś różnice jeśli chodiz o B6 czy procedura wygląda podobnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwizna kolego :)

Czyli wybili ci ta od strony kierowcy, ja posiadam szybe ale od strony pasazera jakby co :wink4:

Największy problem to wyciagnięcie całej ramki i jeśli nigdy wcześniej nie było to robione to nieżle się namęczysz bo ciasno bedzie siedzieć w drzwiach :confused4:

- Zaopatrz się najpierw w nowe wciski do tapicerki bo napewno kilka się połamie przy jej ściąganiu ( w ASO 1,50zł sztuka)

- no i nowe wciski do uszczelki okalającej drzwi (takie malutkie) większość ocaleje ale z 5-10 bedziesz potrzebował

- bedą potrzebne 3 albo 4 rodzaje torxów (jakie nr nie pamietam)

- a do tego duzo czasu bo jak ktoś robi to pierwszy raz to z 3 godziny zejdą lekko

Powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego

Ja robilem to juz w B5 i B7 ( B7 jest identyczne z B6) Rozni sie to wszystko tylko sposobem zdjecia boczkow w drzwiach, pozatym tak samo bezproblemowo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź... :) jeszcze jedno... w drzwiach nie ma przypadkiem czujnika do poduszek bocznych? Nie trzeba na niego uważać... odłączyć wcześniej akumulator?

nie ma [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 22:04_________________________________________________musisz rozebrać tapicerkę drzwi tak jak przy wymianie podnośnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...