Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Spadek Vmax


Armani85

Rekomendowane odpowiedzi

Mojego jak przykrece do odcinki na 2 to jest maks 80 wiecej nic a nie widze wogole sensu lojenia silnika az do takich obrotow, powyzej 4k juz sie nic nie dzieje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja go nie loje tak tylko naszla mnie ochota sprawdzenia mysle ze po jednym razie nic sie nie stanie no ale te 20km/h spadku mnie zaniepokoily.

a skrzynie masz 6? jesli tak to nie ma mozliwosci zebys na 2 osiagnal 95km/h. Chyba ci sie snilo :gwizdanie: na trojce max 110...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czym moze byc spowodowany spadek Vmax mianowice gdy kupowalem moje audi na drugim biegu szlo wycisnac 95km/h a teraz odcina przy 75km/h na 3 i 4 biegu tak samo macie jakies pomysly na to czy trzeba pod komp sie podpinac.

pozdrawiam.

Jeśli będziesz kręcił tak swojego AFB to za chwile będziesz pisał że na drógim biegu nie idzie nawet 60km/h- zwłaszcza na nie rozgrzanym silniku. Chłopie jak chcesz tak jeździć to lepiej sobie kup turbo-benzyne bo AFB to bardzo delikatny silnik i przy robieniu Vmax-ów na poszczególnych biegach długo nie posłuży. A tak na marginesie to może Ci padać VP44.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe.[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 12:57_________________________________________________I czy to ze obr dochodza do 5tys potem stoja to normalne czy powinny isc dalej do 6tys.

jakim cudem udalo Ci sie wycisnac 5k rpm ?? maksymalne obroty tego silnika to troszke ponad 4000 rpm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy to ze obr dochodza do 5tys potem stoja to normalne czy powinny isc dalej do 6tys.

Wiesz w ogole jak pracuje diesel?

Ten silmik max moc osiaga przy 4000 obr. i krecenie go wyzej nie ma zadnego sensu. Chyba, ze chcesz go zarznac i narobic sobie kosztow.

Na II 95km/h? Niemozliwe. Musialo Ci sie wydawac... albo licznik Cie oklamal.

80km/h to jest maks, a obroty wtedy to ~4500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...