Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka do radia concert A4 B5


Gość ?ysy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak cos to tez mam :razz:

Zakladalem sam. Musialem dokupic stelarz.

Jak cos to sluze pomoca.

Pozdrawiam

to moze Ty mi przeslesz fotki ... bo jakos od tomboy'a nie moge sie doczekac .... :sad:

P.S pewnie nie ma czasu albo zapomnial .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy te radia da sie podłaczyc w audi a4 z 95-99 i czy ma sterowanie zmieniarka?

http://www.allegro.pl/item121373233_fabryczne_radio_audi_chorus_ii_orginalne.html

radio

Nie wsadzisz ich do B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mydlo, a kto Ci powiedzial, ze nie wsadzisz :?:

Jak navi da sie wsadzic to to tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - też prosiłbym o fotke jakto zamontowaliście :D

Kup[iłem zmieniarkę Panasonica na 8CD i chcę ją zamontować w avancie, ale nie wiem za bardzo gdzie - chciałbym tam gdzie jest subwoofer, ale chyba jakieś specjalny stelarz jest potrzebny?

Gdzie takowy można kupić. oraz - czy 4M kabel wystarczy? Poprowadzić go pod listwami - listwy są na jakieś zaczepy -aby tego nie pourywać....

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mydlo, a kto Ci powiedzial, ze nie wsadzisz :?:

Jak navi da sie wsadzic to to tez.

Chodziło mi o to że w miejsce fabryczne bez rezania nie wsadzi (bedzie wystawało z ramki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to tez mam :razz:

Zakladalem sam. Musialem dokupic stelarz.

Jak cos to sluze pomoca.

Pozdrawiam

to moze Ty mi przeslesz fotki ... bo jakos od tomboy'a nie moge sie doczekac .... :sad:

P.S pewnie nie ma czasu albo zapomnial .....

Nie wiem jak to sie stalo ale zapomnialem o temacie a powiado mienia nie dostalem...:|

Zdjecia beda w niedziele.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to tez mam :razz:

Zakladalem sam. Musialem dokupic stelarz.

Jak cos to sluze pomoca.

Pozdrawiam

to moze Ty mi przeslesz fotki ... bo jakos od tomboy'a nie moge sie doczekac .... :sad:

P.S pewnie nie ma czasu albo zapomnial .....

Nie wiem jak to sie stalo ale zapomnialem o temacie a powiado mienia nie dostalem...:|

Zdjecia beda w niedziele.

Pozdrawiam

zdjecia znalazlem na necie ... ale chetnie zobacze jescze jak u ciebie jest to zamontowane ......

P.S czekam ..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłanczam się do tej dawnej prośby. Mam kupioną ori. zmieniarkę i nie wiem jak ją zamontować w Avancie B5. Czy stelaż od A6 pasuje? Bo taki widziałem na allegro, którędy jest poprowadzony oryginalnie kabel do zmieniarki? Czy jest ona montowana poziomo czy pionowo? Najbardziej wdzięczny byłbym za zdjecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety,nie zagrała.

Odesłałem.

Z tego co wiem,musi być zmieniarka Panasonic z napisem 6 Disc(Matsushita,modele po 98 roku),albo jakakolwiek inna sygnowana logo Audi/VW(też 6 Disc)

Ale i tak może nie zagrać.

Rozmawiałem z człowiekiem,który montuje zmieniarki i tyle się dowiedziałem.

Takie powinny podejść:

http://allegro.pl/vw-audi-seat-ford-skoda-oryginalna-zmieniarka-ok-i1555434139.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie lepiej kupic zmieniarki DMC z ebaya za 200 zl ?

http://cgi.ebay.pl/DMC-USB-Adapter-AUX-MP3-Wechsler-AUDI-A3-A4-A5-A6-A8-TT-/380267850942?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item5889baecbe

albo ja juz to jakis transmiter za 30 zl bo za te zmieniarki ORI wolaja tyle siana a to juz przeżytek nie sadzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi do czego ten brązowy przewód ? Kupiłem radio concert niestety by blaupunkt :( ale może jakoś podziała a wraz z nim zmieniarkę z oryginalnym kablem .Ten zestaw pracował ze sobą w a4 99r ,chce zamontować do swojej b5 i widzę jakiś przewód brązowy nie wiem od czego . Stawiam że to masa , czy mogę zamontować tam wsuwkę i podpiąć pod radio z tyłu wychodzi wsuwka z radia od obudowy , czy będzie dobra masa ? czy może jeśli oczywiście to jest masa to gdzie oryginalnie jest wpięta ? http://img190.imageshack.us/img190/518/brazowyr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączałem , bez tego kabelka też gra. Ale jest inny problem .Kupiłem to radio i ono ma zepsuty wyświetlacz , na szczęście regulacja głośności działa ok ale jest problem inny . Subwoofer działa ale nie grają mi głośniki w tylnych drzwiach czemu ? ;( Czy jest jakaś regulacja tylnych głośników w drzwiach ? ( mam uszkodzony wyświetlacz i nie wiem czy może jest jakiś fad albo coś . Jak klikam fad i krece to gra albo tył czyli sub albo przód a głośniki w drzwiach nie grają :( ) Czytałem że jakieś kabelki się urywają w tylnych głośnikach przy wzmacniaczach ale u mnie chyba jest wzmak przy subwooferze ? Pomocy

PS czy może jest jakiś sposób by zresetować ustawienia fad i balans żeby być pewnym czy to nie wina ustawień i czy trzeba szukać gdzieś indziej przyczyny . Nie działa mi wyświetlacz pomóżcie proszę .Myślałem że na fis-ie będzie mi pokazywać ale nie pokazuje jak się reguluje głośności ani balansu :( tylko rds albo fale stacji czy też nr cd i nr utworu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...