Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?


krzysiek23

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie moze byc,skontaktuje sie dzis ze wszystkimi aktywnymi co odwiedzaja forum ze cos takiego ruszylo i zobaczymy[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 10:08_________________________________________________1 SPOT A-4 KLUBU w norwegi 24 PAZDZIERNIKA 2009r. godz.15

lokalizacja http://www.1881.no/Map/?gabix=63_6652895_270184&street=Grorudveien&area=Oslo&postalcode=0976&name=Shell++7-Eleven+Grorud&phone=22161285&listingid=M009338586&type=map&countrycode=NO&query=schel+grorud&qt=8#

zapraszamy do zapisow

1.wladca_pierscieni

2.krzysiek23

3.przemo78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

ja na 80% bym się pojawił ale mam wyjazd do Szwecji ale jeszcze nic pewnego i dzięki za info :hi:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 17:16_________________________________________________

DAM WAM ZNAĆ W PIĄTEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema norki!

Kurcze, do Oslo mam troche daleko. Ale moze w Bergen zrobimy spota nastepnym razem:)

Jest moze ktos z was w VW Audi Club Norwegen? :)

Klub norweski organizuje najwiekszy skandynawski zlot w Funasdalen na poczatku lutego. Kurs jazdy quattro, wyscigi i nauka jazdy po zamarznietym jeziorze w Funasdalen. Bylem tam juz 2 razy, POLECAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek23 dzieki za info ... nie bede nalegał na zmiane terminu , moze uda mi sie wpaść na drugi spocik bo narazie siedze w Polsce i bede dopiero kolo 7-go listopada na miejscu , zycze wam udenego spotkanka i oby doszlo do skutku .

Kolega makki zapodał bardzo inteteresujacy temat ... warto przemyslec , pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema norki!

Kurcze, do Oslo mam troche daleko. Ale moze w Bergen zrobimy spota nastepnym razem:)

Jest moze ktos z was w VW Audi Club Norwegen? :)

Klub norweski organizuje najwiekszy skandynawski zlot w Funasdalen na poczatku lutego. Kurs jazdy quattro, wyscigi i nauka jazdy po zamarznietym jeziorze w Funasdalen. Bylem tam juz 2 razy, POLECAM :)

ogladalem zdjecia z ktoregos roku z tego spotu,robil wrazenie takze temat jak najbardziej do ogarniecia ja bym sie pisal oczywiscie gdy wypadnie to w weekend.........temat spotow ruszyl wiec razem bedziemy ustalali terminy ten jest na szybko i wiadomo nie kazdy moze ale najwazniejsze ze moze zacznie sie cos dziac[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 21:08_________________________________________________Wskazówki dojazdu samochodem do Funäsdalen, 84095 Gmina Härjedalen, Szwecja

448 km – około 6 godz. 44 min

Sugerowane trasy

E6

448 km 6 godz. 44 min

Trasa 215

467 km 6 godz. 52 min

1385 Asker, Akershus, Norwegia

1. Kieruj się Dikemarkveien na północny zachód w stronę Grobråtenveien

1,3 km

2. Skręć w prawo w Drammensveien

3,0 km

3. Na rondzie 2 zjazd na E18

0,2 km

4. Wjazd w E18

Droga częściowo płatna

24,9 km

5. Kontynuuj wzdłuż Trasa 190 (drogowskazy na Trondheim/Ekeberg)

5,9 km

6. Kontynuuj wzdłuż E6

102 km

7. Wjedź na Trasa 3 przez zjazd w kierunku Tynset/Trysil/Elverum

18,8 km

8. Skręć w prawo w Trasa 25/Trasa 3

Jedź dalej drogą Trasa 25

Przejedź przez 1 rondo

75,3 km

9. Skręć łagodnie w prawo, pozostając na Trasa 25

56 m

10. Skręć w prawo w Trasa 25/Trasa 26

Jedź dalej drogą Trasa 25

Przejedź przez 1 rondo

Wjazd na teren: Szwecja

33,9 km

11. Trasa 25 skręca łagodnie w lewo i przechodzi w Trasa 71

15,4 km

12. Skręć w lewo w Trasa 297

46,6 km

13. Skręć w lewo w Trasa 70/Särnavägen

Jedź dalej drogą Trasa 70

18,6 km

14. Skręć w prawo w Trasa 311

43,3 km

15. Skręć w lewo, pozostając na Trasa 311

39,1 km

16. Skręć w prawo w kierunku Trasa 84

1,8 km

17. Skręć w lewo w Trasa 84

Miejsce docelowe będzie po lewej stronie

17,4 km

Funäsdalen, 84095 Gmina Härjedalen, Szwecja

a o to wskazowki dojazdu z oslo tylko 450km czyli rzut beretem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj posty :szukaj:

[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 22:07_________________________________________________

dla mnie moze byc,skontaktuje sie dzis ze wszystkimi aktywnymi co odwiedzaja forum ze cos takiego ruszylo i zobaczymy[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 10:08_________________________________________________1 SPOT A-4 KLUBU w norwegi 24 PAZDZIERNIKA 2009r. godz.15

lokalizacja http://www.1881.no/Map/?gabix=63_6652895_270184&street=Grorudveien&area=Oslo&postalcode=0976&name=Shell++7-Eleven+Grorud&phone=22161285&listingid=M009338586&type=map&countrycode=NO&query=schel+grorud&qt=8#

zapraszamy do zapisow

1.wladca_pierscieni

2.krzysiek23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot w Funasdalen jest dokladnie 5-7 luty. POLECAM! :)

Tutaj kilka filmow: http://www.youtube.com/results?search_query=Audi+Fun%C3%A4sdalen&search_type=&aq=f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie powiedzcie jak przezucic wszystkie dane o spocie na sama gore?tzn.zeby wszyscy widzieli nad pierwszego posta?czy trzeba nowy watek zalozyc????[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 10:04_________________________________________________

hej hej jestem nowym posiadaczem a4 zakupionym w norge i co z tym spotkaniem bylo+? pozdrawiam

spotkanie bedzie dopiero,zapraszam jezeli zadeklarujesz sie to wpisze cie na liste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot w Funasdalen jest dokladnie 5-7 luty. POLECAM! :)

Tutaj kilka filmow: http://www.youtube.com/results?search_query=Audi+Fun%C3%A4sdalen&search_type=&aq=f

heh na to jeziorko to ja bym chetnie wpadl swoim STIjem na dlugim kolcu a nie jakims dyszlem :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnych narazie 3 i nastepnych 4 deklaruje przyjazd na 60-90proc.ja napewno bede nawet jesli sam mam sie pojawic,vaga wezme ze soba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...