Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie działa mi lewy kierunkowskaz i coś piszczy jak się go załaczy w awaryjnych


radzisz22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem nie działa mi lewy kierunkowskaz i się jak go załączy słychać piszczenie w przycisku od awaryjnych. Prawy oraz awaryjne działają a jak się dociśnie lekko ten przycisk awaryjnych to zaczyna działać i lewy co to może byc za przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przycisk od awaryjnych jest jednocześnie przerywaczem kierunkowskazów, w środku jak rozbierzesz jest taka mała cewka i styki, które się zwierają i rozwierają. u mnie było tak że po zwarciu nie odbijały i też kierunki nie chodziły. naprawiłem ale znów po jakimś czasie to samo. już za bardzo są zużyte te styki ja kupuje nowy. w serwisie ori około 90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie było tak że po zwarciu nie odbijały i też kierunki nie chodziły. naprawiłem ale znów po jakimś czasie to samo. już za bardzo są zużyte te styki ja kupuje nowy. w serwisie ori około 90 zł

U mnie jest to samo, ale mam wrażenie że to tylko wtedy gdy jest zimny samochód bo tylko na początku mi się psuły a po 2 godzinach jazdy po miescie wszystko było ok ale może to tylko takei wrażenie. U mnie raz działają kierunki raz nie. Jeśli włacze kierunki awaryjne to elegancko dziąłają także pewnie te styki już przestarzałe. Ale 90 zł to trochę drogo i w dodatku nei daje gwarancji że będzie wszystko ok. Ma ktoś może jakiś inny pomysł jak to naprawić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...