Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie lustro jest w orginale? sferyczne, asferyczne? dodam że mam niebieskie

u mnie dzisiaj tylko -2^ było[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 18:10_________________________________________________http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=836420398 zamówiłem to myślę że się spisze, cena wysoka ale co zrobić no i w miarę blisko mnie więc paczka nie będzie krążyć po całej polsce. A jak będą wychodzić kable dalej za drzwi co wątpie to gdzie ich szukać potem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie lustro jest w orginale? sferyczne, asferyczne? dodam że mam niebieskie

u mnie dzisiaj tylko -2^ było[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 18:10_________________________________________________http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=836420398 zamówiłem to myślę że się spisze, cena wysoka ale co zrobić no i w miarę blisko mnie więc paczka nie będzie krążyć po całej polsce. A jak będą wychodzić kable dalej za drzwi co wątpie to gdzie ich szukać potem?

jeśli będziesz miał kabelki pociągnięte dalej niz tylko przez lustra to masz całą instalację i nie będziesz musiał nic robić by grzały ale 99% nie masz instalacji jak stare nie były podpięte :cool1: :cool1:tak ze 3-4 m dwużyłowego kabla i działasz :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabli to akurat pod dostatkiem. Tylko trzeba wszytko rozbierać tzn schowek i pod kierownicą by gdzieś ten kabelek puścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabli to akurat pod dostatkiem. Tylko trzeba wszytko rozbierać tzn schowek i pod kierownicą by gdzieś ten kabelek puścić

dokładnie tak trzeba ale to szybciutko idzie klucz 8mm i jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga co do prawej strony. Oczywiście jestem już po rezanku - dość kłopotliwym gdyż w prawym lusterku kable były schowane w tyle (z początku myślałem że nie mam instalacji, ale się znalazła) lusterka. Żeby je wyjąć trzeba odkręcić tą dolną śrubkę z lusterka i pociągnąć do góry obudowę lusterka. Naszym oczom ukarzą sie kabelki które są na swoim miejscu, oczywiście przeciągamy je na drugą stronę (tam gdzie wkład lusterka), składamy i postępujemy dalej ze wskazówkami Górala :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> :> :> :> no super opis u mnie juz lustereczka grzeja dzieki bardzo pomoglo szczególnie jak to podlaczyc :notworthy: :notworthy: :notworthy:

cieszy mnie to bardzo :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja niebawem sie za to zabiore :D poniewaz musze wymienic lustra na cale,nie chcem uzywanych bo to roznie z tym bywa,dodam ze po wyjezdzie do wawy stracilem wklad,plastiki,zostaly polamane mocowania,silniczki dzialaja ale co z tego jak nie ma prowadnic od silniczkow,lustra zakupie od tego goscia http://www.allegro.pl/item1065901137_lusterko_lusterka_audi_a4_94_00_prawe_elekt_podgrz.html

a stan aktualny lusterek wyglada tak :) sorry za rozmazanie ale zdjecia przy predkosci 100km/h za dobrze nie wychodza hehe

7fd55654c42f9e02m.jpg3e3c718a4e0b7031m.jpg

najpierw zobacze czy nie ma prądu w lustrach po wlaczeniu podgrzewanej szyby :D[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 00:30_________________________________________________no i kupilem u goscia z allegro,szybka wysylka a i lusterka nie sa tak zle wykonane

bonio043.th.jpgbonio049.th.jpgbonio053.th.jpg

juz z gotowymi wkladami,tylko plug&play, i podmienie teczarne plastiki na moje zielone i bedzie wygladac jak z tad :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno :D ale troche to potrfa mam 2 auta do utrzymania,audi do jazdy normalnej i starego civa ciagle rozbudowywanego... troche to kosztowne :D ale nie mozna sie poddawac :D pewnie w weekend bede sie zabieral za zmiane lusterek no i ciaganie kabli do pogrzewanej szyby :D

jak juz audi ubezpiecze i zrobie zawias aby audi przeszla przeglad wtedy sie pochwale moim avantem w odpowiednim dziale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim montaż jak Góral pisał na taśmę dwustronną, od zawsze używam do wszystkiego taśmy 3M (można użyć innej sprawdzonej), dzisiaj u siebie wyciągnąłem wkłady, kable są ale bez napięcia. Opis rewelacyjny, WIELKIE DZIĘKI dla autora! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sobie zakladam grzane lustra bo to jednak jest piekna sprawa

i dzieki za opis i fotki jak to ugryzc ,duzo mi to pomoze .

:> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sobie zakladam grzane lustra bo to jednak jest piekna sprawa

i dzieki za opis i fotki jak to ugryzc ,duzo mi to pomoze .

:> :> :> :>

jak by coś potrzeba było pytaj bo chłodne dni idą i grzane lustra znów w modzie będą :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to czas start może jeszcze przed mrozami zdążę, szukałem używanych wkładów podgrzewanych ale ciężko dostać same wkłady, no to na allegro znalazłem cena 55 za stronę + przesyłka tak więc stwierdziłem, że dokleję same maty do swoich lusterek...

maty z allegro będę zamawiał...

Lewa: http://allegro.pl/grzalka-pogrzewacz-do-lusterka-samochodowego-gb10-i1271503526.html

Prawa: http://allegro.pl/grzalka-pogrzewacz-do-lusterka-samochodowego-gb8-i1246521665.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...