Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Radio AUDI Gamma Bluetooth - tego też jeszcze nie było!!! :D


august

Rekomendowane odpowiedzi

pełen szacun :hi: :hi: też dręczy mnie ten problem liczę że w nie długim czasie będzie jakiś Manual.. i każdy właściciel Gammy bedzie mógł sobie coś takiego sprawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAX SZACUN

masz czas i glowe , jestes elektronik czy hobbysta?

jak kolwiek by nie bylo : pomysl jest super i za to brawo a za wykonanie to juz poklon

jak bedzie jakis manual to chetnie wezme sie za moje concet bo juz tez mnie denerwuje...

raz jeszcze

MAX SZACUN

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Aktualnie sprawa wygląda tak, że jest możliwość wstawienia modułu MP3 zamiast kasety i ukrycia slotu karty SD i gniazda USB pod klapką kasety.

Sterowanie z przycisków odtwarzacza i wyświetlanie nazw utworów na wyświetlaczu.

Problem w tym, że taka przeróbka jest kosztowna i szukam kogoś, kto byłby tym zainteresowany - wiadomo: więcej osób, mniejsze koszty jednostkowe. Aktualnie zainteresowane są 2 osoby - gdyby były jeszcze ze dwie byłoby całkiem znośnie.

Koszty o których piszę - to około 300zł za przeróbkę (z własnym radiem).

Jeśli jest ktoś POWAŻNIE zainteresowany - proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Problem w tym, że taka przeróbka jest kosztowna ...

Fajnie że są jakieś konkrety, szkoda jednak że koszt nie mały :confused4:

Osobiście liczyłem na możliwość wstawienia własnego odtw. mp3 (typu pendrive) do radia za mniejsze kwoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Jesli to nie zadna prowizorka i bedzie to profesjonalnie zrobione tez bym sie na to pisal. Chcialem wymienic na ori CD ale tak jak napisales. Koszty sa zbyt wysokie. Ceny sa zdecydowanie wygorowane. Poza tym samo radyjko to nie wszystko. Posiadam takie samo radyjko jak Ty. Ale chcialbym zeby przerobic Concerta. Da rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Jesli to nie zadna prowizorka i bedzie to profesjonalnie zrobione tez bym sie na to pisal. Chcialem wymienic na ori CD ale tak jak napisales. Koszty sa zbyt wysokie. Ceny sa zdecydowanie wygorowane. Poza tym samo radyjko to nie wszystko. Posiadam takie samo radyjko jak Ty. Ale chcialbym zeby przerobic Concerta. Da rade?

Audi_Concert1.jpg

Jeśli mówimy o tym concercie - to wydaje mi się, że jest do gammy bardzo podobny.

Możesz zrobić zdjęcie środka?

I na jakim układzie jest zrobiony kontroler mechaniki kasety? (mała pionowa płytka przyczepiona do silniczków).

W gammie jest zrobiona na TDA3611 i największy problem było zaemulować działanie tego układu.

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 17:17_________________________________________________Są pytania o zasadę tej przeróbki. Ja to widzę tak.

1. Zgłaszają się chętni.

2. Zamykamy rekrutację i obliczamy koszty na osobę.

3. Jeśli wszystko ok - wystawiam aukcję i czekam na wpłaty.

4. Robię zakupy i modernizuję swoje radio (1-2 miesiące).

5. Wysyłacie swoje radia do przeróbki.

6. Odsyłam i wszyscy cieszymy się nowym audio sprzętem.

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 17:20_________________________________________________

... Problem w tym, że taka przeróbka jest kosztowna ...

Fajnie że są jakieś konkrety, szkoda jednak że koszt nie mały :confused4:

Osobiście liczyłem na możliwość wstawienia własnego odtw. mp3 (typu pendrive) do radia za mniejsze kwoty...

Szczerze powiem, że bardzo kiepsko to chodzi. Może trafiłem na zły mp3-pendrive... ale nie łapał za każdym wciśnięciem przycisku play na przykład... poza tym wyświetlanie utworów na wyświetlaczu.. to jest to! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze nie mam jeszcze tego Concerta :confused4:Chcialem zakupic takie radyjko na allegro. Bo ta Gamma S chyba bardziej przestazala? Napewno z wygladu?? Chyba ze sie myle?? [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 17:25_________________________________________________z tego co patrze to bardzo podobne jest takze chorus. lecz ubozsze w fukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty o których piszę - to około 300zł za przeróbkę (z własnym radiem).

Jeśli jest ktoś POWAŻNIE zainteresowany - proszę o kontakt.

Zgłaszam się :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

August jeżeli można bez problemu przerobić chorus'a to ja sie pisze na 100,01% :wink4:

Jeszcze takie pytanko...

"Sygnałem audio jest oczywiście odtwarzacz MP3.

Utwory zawarte na 4GB pamięci flash...."

Otóż będę musiał dostarczyć prócz radyjka taki odtw.empe3 czy to jest juz w cenie a jeżeli będzie to wliczone czy będę mógł sobie zamówić określoną wartość pamięci flash??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

August jeżeli można bez problemu przerobić chorus'a to ja sie pisze na 100,01% :wink4:

Jeszcze takie pytanko...

"Sygnałem audio jest oczywiście odtwarzacz MP3.

Utwory zawarte na 4GB pamięci flash...."

Otóż będę musiał dostarczyć prócz radyjka taki odtw.empe3 czy to jest juz w cenie a jeżeli będzie to wliczone czy będę mógł sobie zamówić określoną wartość pamięci flash??

W cenie ma być już odtwarzacz mp3 - bez pamięci. Pod klapką kasety ma być gniazdo na karty SD i USB na pendrive'a.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 21:36_________________________________________________

Problem w tym ze nie mam jeszcze tego Concerta :confused4:Chcialem zakupic takie radyjko na allegro. Bo ta Gamma S chyba bardziej przestazala? Napewno z wygladu?? Chyba ze sie myle?? [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 17:25_________________________________________________z tego co patrze to bardzo podobne jest takze chorus. lecz ubozsze w fukcje.

Pewnie kwestia gustu, mi się gamma podoba. Na pewno bardziej niż świecące jvc.. concert jest chyba najnowszy i faktycznie wygląda najnowocześniej. Razem z chorusem są to radia o podobnej budowie. Autorevers, miękka mechanika kaset itp.

Nie jestem w stanie powiedzieć na tę chwilę czy chorusa i concerta da się przerobić przy użyciu mojego wynalazku.

Najlepiej gdyby ktoś to otworzył i obfotografował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro do godz 19tej wrzucę fotki jeżeli chodzi o radyjko "chorus"

no chyba ze ktoś będzie szybszy :tongue4:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:04_________________________________________________sorki za opóźnienie ale przedłużył mi się montaż drzwi...

oto fotki ze środka radia chorus.....

jyqa0.jpg

jyF7S.jpg

1K08Zr.jpg

1K0RT0.jpg

IwKwi.jpg

a jeszcze taki pytanko czy da rade w jakiś sposób podłączyć pod to radio wzmacniacz do jakiejś skrzyneczki...??? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm wygląda na identyczny jak w gammie.

Jeszcze gdybyś zerknął na scalak, który jest na płytce do której dochodzi ta kolorowa taśma - czy jest to TDA3611..?

Wzmacniacz zawsze da się podpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chyba model radio to drugorzedna sprawa. najwazniejszy jest ten scalak o ktorym wspomina kolega august. Zajrzyj do wnetrza radyjka i odczytaj czy to radyjo ma TDA3611 czy tez innny. Tak jak napisal august uklad znajduje sie na plytce do ktorej dochodzi kolorowa tasiemka...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...