Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wędkarstwo


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

Wędka spinning 2,40 CW 20-50 nie za dużo????

Zastanawiam się

Edytowane przez oprych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za krótki przede wszystkim. 270 to minimum z brzegu . Noi dolna granice zmniejsz to bedzie bardziej uniwersalny kijaszek ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 2.70 CW 10-30

Dostałem taka w prezencie 2,40 z CW 20-50 i się tak zastanawiam co z nią mogę zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka rzeka? Ten kijek co masz to na wiekszy uciąg i na lodeczke raczej chociaz ja mam 230 wedke castingowa i łowię nia tez z bzegu hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeyeyeee wisełka :)

Ogólnie można coś rozkminić typu wspolne zawody weekendowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wiem że nie ten dział ale chciałem ogłosic maniakom wędkarstwa że mam do sprzedania taki oto Bacik może ktos zainteresowany sprzet konkretny nówka nieuzyty ani razu po prostu nie trafiony prezent


http://www.maniak-fishing.pl/index.php?id_product=2838&controller=product po tyle chodzi po co ma leżec jak może sie komus przydac cena powiedzmy


120 +kw



a tu co kij potrafi

Edytowane przez pietris_x2x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy macie jakieś fajne miejsce w Polsce gdzie można wybrać się na karpia? tzn planuje wypad na wakacjach 3-4dni. obojętnie czy łowisko komercyjne czy pzw. ważne żeby nie było to bajorko w którym aż roi się od ryb a raczej trochę dziki zbiornik gdzie o rybę trzeba powalczyć i żeby połów w nocy był możliwy. miło by było gdyby w wodzie był szczupak z możliwością połowu na żywca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku 5 szczupali . Białej ryby nie mogę się doszukać :/ . Wczoraj na łowisku linowym totalna klapa :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku 5 szczupali . Białej ryby nie mogę się doszukać :/ . Wczoraj na łowisku linowym totalna klapa :/.

A ja i żywiec i spining a szczupaka niet :D

Jeden ładny okoń póki co i raz coś trzasnęło tylko że guma bez ogonka wróciła :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co ze szczuplym.ja tez w tym roku na spina tez nic .nie spodobala sie blacha .ani guma.moze jak woda sie jeszcze ogrzeje cos sie ruszy.poki co wale pstragi i male okonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co umilam sobie czas łapaniem żywca bo tylko to bierze :D

Dzisiaj na przykład nad jeziorkiem ostro goniło, ale poza zasięgiem :kwasny: Jakieś małe szunorowadła chyba bo nie mogło złapać z 5 razy skakało za drobnicą raz za razem narobiło tylko smaka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gnom :) i białe kopyto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku zlapalem szczupaka takiego 54cm i okonia okolo 15cm.Dziwne ze w maju mialem biór bolenia takiego nawet sporego,ale niestety uciekł.Rzeka NAREW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...