Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wędkarstwo


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

He, he :) mi tez rośnie ochota na wypad nad wodę... no ale za zimno. Nie jestem fanem łapania podlodowego. Jak przyjdą cieplejsze dni, to może jakoś się zgadamy i klubem na ryby pojedziemy :) Trochę się boje, że z tego pijaństwo wyjdzie... ale co tam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he :) mi tez rośnie ochota na wypad nad wodę. Trochę się boje, że z tego pijaństwo wyjdzie... ale co tam. :hi:

-Jedziesz na ryby?

-Nie ,ja już nie piję.

A tak poważnie pewnie nie byłoby źle zamiast smętnego spota bujnąć się ekipą na ryby połączone z np. nocką i ognichem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie.

I tak można powiedzieć,że 20 lat.

Głównie nad Wkrą siedzę bo najbliżej,chociaż 3 lata temu spieprzyli moje ulubione miejscówki... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj w zimie pogaduchy a jak sezon to cisza,

chwalić się co tam połowiliście oprócz butów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Chwalić się okazami :)

Ja byłem kilka razy w Lubniewicach (lubuskie) ale raczej w celu posiedzenia na kładce niż wyciąganiu czegoś poważnego.

Brat mnie ciągnął na Kamień Pomorski ( pochodzę z Reska, kiedyś szczecińskie i bywałem na "poważniejszych wodach :) ) ale jakoś nie miałem czasu .

Z Odrą chwilowo lipa, niestety dla tysięcy tragedia, dla mnie na szczęście tylko brak możliwości łowienia. Może w lipcu będzie można.

Pozdrawiam i połamania kija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wyciągnąłem klenia 1,92 kg.

Pięknie walczył-jak to kleń ale po około 10 min.był już w podbieraku... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczupak 63 cm w zeszły piątek na zalewie sulejowskim ;)

ważyłeś?

ładna sztuka :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jazi nałapałem, parę płoci. Od przyszłego tygodnia urlopik na mazurach... będą więc leszcze i liny. Dam znać jak poszło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczupak 63 cm w zeszły piątek na zalewie sulejowskim ;)

ważyłeś?

ładna sztuka :notworthy:

ok 2 kg ;) waga z bazaru wiec niezbyt dokładna. Chociaż to i tak nic w porównaniu do okazu mojego ojca sprzed kilku lat...

http://img121.imageshack.us/img121/3365/sum2.jpg Ciężko było unieść to bydle :D

[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 15:00_________________________________________________

Trochę jazi nałapałem, parę płoci. Od przyszłego tygodnia urlopik na mazurach... będą więc leszcze i liny. Dam znać jak poszło!

To czekamy na wieści, też mam zamiar się wybrać na mazury w tym roku :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie pochwale. Połów zupełnie przypadkowy przy okazji pobytu na mazurach w zeszłoroczne wakacje.

dscf3748.jpg

W tym roku jade bardziej uzbrojony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jazi nałapałem, parę płoci. Od przyszłego tygodnia urlopik na mazurach... będą więc leszcze i liny. Dam znać jak poszło!

linek :kox:

9577038828a5a581med.jpg

a tu kleń 52 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku na rozpoczęcie sezonu spinningowego czyli 02.05 nad Zegrzem równe 100cm i 7,3kg :kox: W tym roku rozpoczynam trochę później bo dopiero teraz w ten długi weekend na mazurach. Mam nadzieje że będą podobne efekty jak w zeszłym roku :)

02052009001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku na rozpoczęcie sezonu spinningowego czyli 02.05 nad Zegrzem równe 100cm i 7,3kg :kox: W tym roku rozpoczynam trochę później bo dopiero teraz w ten długi weekend na mazurach. Mam nadzieje że będą podobne efekty jak w zeszłym roku :)

02052009001.jpg

:gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku na rozpoczęcie sezonu spinningowego czyli 02.05 nad Zegrzem równe 100cm i 7,3kg :kox: W tym roku rozpoczynam trochę później bo dopiero teraz w ten długi weekend na mazurach. Mam nadzieje że będą podobne efekty jak w zeszłym roku :)

02052009001.jpg

wspaniały okaz.jak jutro oddam krew to też walę na rybki.

starej nie będzie :naughty:więc można będzie sobie dłuuużej posiedzieć...[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 15:27_________________________________________________Jak tam wędkarze???

Za chwilę jadę na rybki

2 tyg. temu szczupaczek 66cm-2kg na gumę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na razie cienizna - sama drobnica :disgust:

kiedyś brałem ale teraz nie biorę

wczoraj niestety nic

i jeszcze przy wyrzucie na spining żyłkę fajkiem przepaliłem

niestety guma poleciała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś brałem ale teraz nie biorę

wczoraj niestety nic

i jeszcze przy wyrzucie na spining żyłkę fajkiem przepaliłem

niestety guma poleciała :decayed

Pech to pech :decayed:

Ja łowiłem ryby od 15 roku życia z ojcem, ale odkąd mam audi to na tym zawiasie często nie jeżdżę już i tak raz oberwałem zderzak. Jak ojciec jedzie na weekend to jadę zazwyczaj z nim przeważnie na Zalew Mietkowski i na kopalnie koło Jaroszowa.

W rybach najlepiej lubię ten spokój i że nikt cię nie wku**i :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rybach najlepiej lubię ten spokój i że nikt cię nie wku**i

no właśnie w tym tkwi cały urok wędkarstwa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...