Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejny mały modzik! :kox::naughty: Modzę dalej powolutku pakiet oświetlenie... :gwizdanie: Podświetlany kubek i wizytownik zrobione. :good:

Było: 83c6ebc08f173be3med.jpg

Jest: 86250649b5c49994med.jpg

Wkręciłem się w te mody, że uhahaha.... :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała rzecz a jak cieszy :decayed: Teraz pewnie tylną popielniczkę zrobisz? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała rzecz a jak cieszy :decayed: Teraz pewnie tylną popielniczkę zrobisz? :mysli:

No dokładnie Bart! :naughty: Co do podświetlenia tylnej popielniczki no to kto wie... :kox:

Sam zrobiles czy kupuiles podswietlane?

Dokupiłem graty i podłączyłem się pod podświetlenie nawiewów środkowych. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile płaciłeś za dywaniki?

140 pln - przód, ok. 106 pln tył. Rewelka! Polecam! Na taką porę super rozwiązanie! :good:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:28_________________________________________________

[...]Jeszcze tylko muszę podłączyć zmieniarkę bo coś nie chce hulać... :mysli:

I zmieniarka już hula! :yeah::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no widze że zmiany idą w podobnym kierunku jak moje :)

Życze powodzenia i wytrwałości w rezaniu. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no widze że zmiany idą w podobnym kierunku jak moje :)

Życze powodzenia i wytrwałości w rezaniu. :naughty:

Wkręciłem się w to rezanie, że aż sam nie wiem za co się brać w pierwszej kolejności. :kox: P.S. Nie dziękuję... :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd ja to znam...

To chyba każdy tak tu u Nas ma... :naughty: :naughty: :naughty:

A co do Twojej listy modów to jest tam kilka pozycji, które mnie interesują i kto wie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam się, polecam :)

hehe, musiał się zareklamować :decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 16:40_________________________________________________Ale rzeczywiście polecam częsci od Czakiego bo to sprawdzony sprzedawca, kupiłem od niego już pare rzeczy (Czaki numer konta poszedł na PW, przelej tyle ile się umawialiśmy :polew: :polew: :polew::decayed:)

....nie no z tym numerem konta żartowałem. Naprawde polecam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam się, polecam :)

hehe, musiał się zareklamować :decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 16:40_________________________________________________Ale rzeczywiście polecam częsci od Czakiego bo to sprawdzony sprzedawca, kupiłem od niego już pare rzeczy (Czaki numer konta poszedł na PW, przelej tyle ile się umawialiśmy :polew: :polew: :polew::decayed:)

....nie no z tym numerem konta żartowałem. Naprawde polecam :naughty:

:good: Widzę, że czaki opłaca tu wszystkich za reklamę... :wink4: A tak na serio to zakupy robię u czakiego jak w supermarkecie i oczywiście POLECAM. :kox: :kox:

A wracając do autka to jestem już po wymiane rozrządu, świec żarowych i zamontowałem wreszcie manetkę do obsługi tempomatu, pełnego FISa i modułu do obsługi kierownicy MF ale coś nie mogę zakodować tego wszystkiego! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem autko u gościa i nie może sobie dać rady choć wydrukowałem mu kodowanie z forum... :mysli: I szczerze Ci powiem, że nie wiem w czym ma problem. Dzisiaj mam się z nim skontaktować więc będę wiedział więcej i na czym polega problem. Nie może zakodować ani tempomatu ani uruchomić pełnego FISa. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi to być jakiś kompletny dyletant, ponieważ z odblokowaniem FISa poradziłoby sobie dziecko z podstawówki :)

jak tego nie potrafi to niech się lepiej zajmie repasacją pończoch a nie Vagowaniem aut...

Skąd jesteś? Widze że gdzieś ze Śląska

Jeśli sobie nie poradzi to zapraszam na spocika do Bielska to Ci to wszystko pokoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...