Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

to musi to być jakiś kompletny dyletant, ponieważ z odblokowaniem FISa poradziłoby sobie dziecko z podstawówki :)

Skąd jesteś? Widze że gdzieś ze Śląska

Jeśli sobie nie poradzi to zapraszam na spocika do Bielska to Ci to wszystko pokoduje.

:naughty: No właśnie też mnie to zastanawia bo nie spotkałem się z tym aby był problem. Dzięki siemian za zaproszenie. Jak sobie nie poradzi to Was odwiedzę a przy okazji pomożesz. :embarrassed::good: Dam znać! :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spoko. Jakby co to zapraszam. Porównamy furki.

Zobaczysz jak kiedyś będzie wyglądała Twoja :wink4: ale będzie Cie to kosztowało duuużo pracy, jak mnie :decayed::naughty: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko. Jakby co to zapraszam. Porównamy furki.

Zobaczysz jak kiedyś będzie wyglądała Twoja :wink4: ale będzie Cie to kosztowało duuużo pracy, jak mnie :decayed::naughty: :>

No oglądając Twoje mody na FORUM jeszcze mi trochę brakuje... :hi:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 20:33_________________________________________________Ufff!!! Udało się połowicznie narazie ale zawsze coś! :naughty: Wreszcie działa tempomacik! :gicior::evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: :good:

ale i tak zmień kolesława od VAGa :)

Taaa... Dobrze mówisz! :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian dobrze prawi :) siemian u mnie BT, może wpadne sobie do bielska )::) wycieczkowo

czaki to może umówimy się na konkretny termin? :mysli: A co VAGowania to żeby było śmieszniej to ten kolo od VAGowania pracuje w ASO... :gwizdanie:

A teraz fotki z dzisiejszej jazdy z tempomacikiem i żebym nie był gołosłowny fotka samej manetki... :kox:

0540b1575265429dmed.jpg 214437ea99bb4084med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian dobrze prawi :) siemian u mnie BT, może wpadne sobie do bielska )::) wycieczkowo

zapraszam :)

siemian dobrze prawi :) siemian u mnie BT, może wpadne sobie do bielska )::) wycieczkowo

czaki to może umówimy się na konkretny termin? :mysli: A co VAGowania to żeby było śmieszniej to ten kolo od VAGowania pracuje w ASO... :gwizdanie:

A teraz fotki z dzisiejszej jazdy z tempomacikiem i żebym nie był gołosłowny fotka samej manetki... :kox:

0540b1575265429dmed.jpg 214437ea99bb4084med.jpg

kolo pracuje w ASO...

....to już wiadomo dlaczego nie ma pojęcia o tym co robi... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempomacik gites :good: manetkę do FIS też będziesz rezać??

Tak. Już jest na miejscu i czeka na VAGowanie... :gwizdanie: I tutaj będę musiał udać się do kolegi siemiana... :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz fotki z dzisiejszej jazdy z tempomacikiem i żebym nie był gołosłowny fotka samej manetki... :kox

:good: przydatny gadgetcik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz fotki z dzisiejszej jazdy z tempomacikiem i żebym nie był gołosłowny fotka samej manetki... :kox

:good: przydatny gadgetcik :good:

:kox: A jak jest Panowie ze spalaniem przy jeździe z tempomatem? Wydaje mi się, że może być troche mniejsze? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz fotki z dzisiejszej jazdy z tempomacikiem i żebym nie był gołosłowny fotka samej manetki... :kox

:good: przydatny gadgetcik :good:

:kox: A jak jest Panowie ze spalaniem przy jeździe z tempomatem? Wydaje mi się, że może być troche mniejsze? :mysli:

mniej więcej to samo.

Nie jeżdzimy lanosami żeby patrzeć w spalaniu na trzecią liczbe po przecinku... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz fotki z dzisiejszej jazdy z tempomacikiem i żebym nie był gołosłowny fotka samej manetki... :kox

:good: przydatny gadgetcik :good:

:kox: A jak jest Panowie ze spalaniem przy jeździe z tempomatem? Wydaje mi się, że może być troche mniejsze? :mysli:

mniej więcej to samo.

Nie jeżdzimy lanosami żeby patrzeć w spalaniu na trzecią liczbe po przecinku... :decayed::naughty:

:naughty: :naughty: Myślałem, że może być większa różnica. :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Akjam,

kolor w deche, choc dla mnie i tak jedynie sluszny pozostaje czerwony, a sam jezdze..... czarnym. Tak to jest, jak czlowiek szuka i w koncu gore bierze sprawdzony przebieg i dobry stan auta. Zamiast dawac VAGowac komus, kup VAGa i interface i rob to sam. To jest naprawde proste, jak zauwazyl siemian. Szczegolnie jak trafisz na wersje 704, ktora bez probleu dobiera sie do wszystkich komponentow i jeszcze podpowiada opcje w dymkach( moze nie wszedzie ale w 95% kodowan i adaptacji A4 8E tak. Jak chcesz wiedziec, skad mam swoj daj znac na PW. Przy okazji to niezla zabawa. Jak chyba wiekszosc, mysle, ze te felgi co dostales ori to porazka ( przede wszystkim wizualnie ), zalecam zmiane, np S-line B7. Acha i Multi kiera. Zdecydowanie polecam Ci trojramienna. O niebo fajnieszy wyglda, a jak jeszcze dopadniesz S-line z perforowana skora, to juz w ogole mozg staje. Ogolnie bardzo mi sie podoba plan modow, sam mam nieco podobny. Na szczescie u mnie RNS, 4x el szyby byly w komplecie i BT tez. BT wymienilem na H i od kogo byl.....No jasne ze od czakiego22. Dzieki czaki!!!!!!!!. ( udalo sie, reklama przemycona).Pomysl o PDC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Akjam,

kolor w deche, choc dla mnie i tak jedynie sluszny pozostaje czerwony, a sam jezdze..... czarnym. Tak to jest, jak czlowiek szuka i w koncu gore bierze sprawdzony przebieg i dobry stan auta. Zamiast dawac VAGowac komus, kup VAGa i interface i rob to sam. To jest naprawde proste, jak zauwazyl siemian. Szczegolnie jak trafisz na wersje 704, ktora bez probleu dobiera sie do wszystkich komponentow i jeszcze podpowiada opcje w dymkach( moze nie wszedzie ale w 95% kodowan i adaptacji A4 8E tak. Jak chcesz wiedziec, skad mam swoj daj znac na PW. Przy okazji to niezla zabawa. Jak chyba wiekszosc, mysle, ze te felgi co dostales ori to porazka ( przede wszystkim wizualnie ), zalecam zmiane, np S-line B7. Acha i Multi kiera. Zdecydowanie polecam Ci trojramienna. O niebo fajnieszy wyglda, a jak jeszcze dopadniesz S-line z perforowana skora, to juz w ogole mozg staje. Ogolnie bardzo mi sie podoba plan modow, sam mam nieco podobny. Na szczescie u mnie RNS, 4x el szyby byly w komplecie i BT tez. BT wymienilem na H i od kogo byl.....No jasne ze od czakiego22. Dzieki czaki!!!!!!!!. ( udalo sie, reklama przemycona).Pomysl o PDC.

Kiera też jest w planach ale chyba jednak 4ramienna ... :mysli: Co do VAGa to właśnie zastanawiałem się nad kupnem ale jak koledzy mi pomogą to będzie git! :) Najbardziej boli mnie to 2x elektryczne szyby... No ale cóż trzeba będzie poprawić fabrykę. :naughty: Wiecej zabawy... :good::kox: Pozdrawiam i dzięki za opinię i zapraszam jeszcze! :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz fotki z dzisiejszej jazdy z tempomacikiem i żebym nie był gołosłowny fotka samej manetki... :kox

:good: przydatny gadgetcik :good:

:kox: A jak jest Panowie ze spalaniem przy jeździe z tempomatem? Wydaje mi się, że może być troche mniejsze? :mysli:

z doświadczenia wiem, ze spalanie na tempomacie jest większe niż bez :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz fotki z dzisiejszej jazdy z tempomacikiem i żebym nie był gołosłowny fotka samej manetki... :kox

:good: przydatny gadgetcik :good:

:kox: A jak jest Panowie ze spalaniem przy jeździe z tempomatem? Wydaje mi się, że może być troche mniejsze? :mysli:

z doświadczenia wiem, ze spalanie na tempomacie jest większe niż bez :)

Ne wiem dlaczego myślałem, że może być różnica i będzie palił mniej. :tongue4::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...