Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Musiałem zdrapać foliś z szyb został klej...czym go zmyć?


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

Pod presją policji musiałem zdrapać folię z przednich szyb został na szybach taki klej czy coś lepkiego .....może ktoś wie czym to zmyć (myślę że Nowak będzie wiedział)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmywalem nitro ;) za pierwszym razem ... a na przyszlosc mialem nauczke i robilem folia ktora nie zostawia kleju ... i 8-9razy mialem juz problem kleju z glowy ;)[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 16:13_________________________________________________http://www.motolublin.pl/viewtopic.php?t=529 <-- tutaj tez pisza ze nitro jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod presją policji musiałem zdrapać folię z przednich szyb został na szybach taki klej czy coś lepkiego .....może ktoś wie czym to zmyć (myślę że Nowak będzie wiedział)???

Aceton :good:

tylko nie możesz dotknąć tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elblaska policja sie doczepila ? :gwizdanie: dobrze ze ja mam tylko tyl, chociaz o przodzie ostatnio myslalem ... :naughty:

taaa....doj**ał się do mnie taki co w wojsku go kociłem.....rozjadę go A4 jak zrobię program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic innego jak woda z kwaskiem cytrynowym na 3l wody torebka mala kwasku i gabeczka do naczyn efekt murowany,u mnie zeszly tak wszystkie szyby bez problemu i nic nie wypalisz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic innego jak woda z kwaskiem cytrynowym na 3l wody torebka mala kwasku i gabeczka do naczyn efekt murowany,u mnie zeszly tak wszystkie szyby bez problemu i nic nie wypalisz,

ciekawy patent ....spróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki z numerem rejestracyjnym dobrze usuwa się rozpuszczalnikiem chlorokouczukowym, więc możesz spróbować klej po folii usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic innego jak woda z kwaskiem cytrynowym na 3l wody torebka mala kwasku i gabeczka do naczyn efekt murowany,u mnie zeszly tak wszystkie szyby bez problemu i nic nie wypalisz,

to jakieś jaja miały być?za cholerę nie dało rady....nic nie ruszyło, rozpuszczalnik nitro pomógł...tylko uwaga na plastikowe elementy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty ja tak wyczyscilem 5 swoich szyb bo auto od sprowadzenia bylo zle oklejone,i oklejalem jeszcze raz i to wlasnie polecil mi koles co oklejal mi auto u mnie trafil w 10 mowil ze oni w firmie tylko tak usowaja stare folie.....choc mowil tez ze nie ktore folie zostawiaja taki klej ze ciezko ruszyc czymkolwiek....ale u mnie poszlo bez problemu tym sposobem co ci podalem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpuszczalnik nitro i po krzyku.

Maniusiek28 a jak w narożnikach szyb?? wszędzie ładnie doszłeś czy nie?? czasochłonna robota pewnie.

Dobrze ze u mnie policja kładzie lache na szyby, no chyba ze ktoś ma czarne jak asfalt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpuszczalnik nitro i po krzyku.

Maniusiek28 a jak w narożnikach szyb?? wszędzie ładnie doszłeś czy nie?? czasochłonna robota pewnie.

Dobrze ze u mnie policja kładzie lache na szyby, no chyba ze ktoś ma czarne jak asfalt :)

tak doczyściłem ale w narożnikach to bez nitro jechałem bo plstiki niszczy......szmate na srubokręt i jechałem w narożnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...