Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podloga pod silnik!!


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę na pewno wycisza, spełnia tez taka funkcje ze gdy kapie ci cos nawet sporadycznie z silnika to ci kostki pod domem nie pobrudzi no i najważniejsze, przy przejeżdżaniu przez kałuże itp oslania wszystkie rolki , napinacze i paski przed dostaniem sie do nich wody i piasku, co napewno wydluza ich zywotność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mialem i pasek wielo klinowy sie lekko nawilzyl i piszczalo leciutko przy odpalaniu :lol: wiec radzil bym ci kupic jak nie chcesz miac takich akcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamietam to taka oslona pasuje tez od paska b5.. u mnie taka zakładałem.. Teraz niestety już 3 gości pod autem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamietam to taka oslona pasuje tez od paska b5.. u mnie taka zakładałem.. Teraz niestety już 3 gości pod autem :)

trzecia???to gdzie ty jezdzisz po dzungli??? :lol:

[ Dodano: 2006-06-17, 09:12 ]

nawet jeszcze ani razu nie dotknałem tej osłony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pbogusz13

kupuj. Tak jak pisza to same zalety.A jak wytniesz kata to na przegladzie sie pewnie nie przyczepia bo nigdy nie chce im sie sciagac tej oslony wiec nie zobacza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wytniesz kata to na przegladzie sie pewnie nie przyczepia bo nigdy nie chce im sie sciagac tej oslony wiec nie zobacza:D

Tylko, ze kata mozna z gory zobaczyc. :mrgreen: Ja nie mam i jak narazie nie narzekam. Ale sa plany zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno poczujesz komfort podczas jazdy, powietrze nie ma zawirowań pod spodem auta, odczuwalne przy dużych prędkościach, po drugie, osłona bardzo dobrze chroni silnik przed zabrudzeniami np. błotem, mazią śnieżną itd. a po trzecie bardzo dobrze wygląda wizualnie kiedy jest zabudowana podłoga. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie naprawde warto, a pod skrzynie biegow tez nie masz??

Jak koledzy pisza najlepiej poszukaj orginalu bo ma wygluszenie, w ostatecznosci mozesz kupic podroby (cena okolo 100zl) ale musisz wiedziec ze podroba bedzie tylko ci oslaniac silniczek przed ochlapaniem, bo to jest sam plastik, ale pasuje dosc mozliwie u siebie tez mam orginal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko znajdziesz to kupuj ... oslania ,wyglusza ... jednym slowem powinna byc zamontowana ... ;-)

P.S najlepiej kup oryginalna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pbogusz13
A jak wytniesz kata to na przegladzie sie pewnie nie przyczepia bo nigdy nie chce im sie sciagac tej oslony wiec nie zobacza:D

Tylko, ze kata mozna z gory zobaczyc. :mrgreen: Ja nie mam i jak narazie nie narzekam. Ale sa plany zakupu.

Ale ze mnie slimak :o Sam go ogladalem z gory do wyciecia.Ale nie zmienia to faktu ze oslone warto miec :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie .. po naszych kochanych drogach.. Na zime mam koła 15" wiec jest jeszcze niższa, raz mialem słabo dokręconą (fachowcy nie mieli wysysarki do oleju i odkrecili popkrywe) i przy wjezdzie do garazu oberwalem ją... a drugi raz przy wymianie wahacza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie .. po naszych kochanych drogach.. Na zime mam koła 15" wiec jest jeszcze niższa, raz mialem słabo dokręconą (fachowcy nie mieli wysysarki do oleju i odkrecili popkrywe) i przy wjezdzie do garazu oberwalem ją... a drugi raz przy wymianie wahacza..

I tak warto miec ta pokrywe silniczek zawsze czysty a w autku tez jest ciszej, ale nie kumam jak mogles przy wymianie wachacza urwac pokrywe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta pokrywa w dieslu to jeszcze ociepla silnik :) przydatne zimą głównie :P ja mam taką z allegro od lutego chyba i nie polecam bo już sie odrywa i kut@s (za przeproszeniem) od którego kupowałem sprzedał mi chyba jakąś uniwersalną bo nie pasuje rozstaw otworów :???: zwłaszcza że kupowałem do AUDI A4 B5 :???: nie mam już zapisanej tej aukcji bo bym wam podał od kogo żebyście nie kupowali tego szrotu :) przed zimą bede polował na orginał, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam już zapisanej tej aukcji bo bym wam podał od kogo żebyście nie kupowali tego szrotu

Ale pewnie wystawiłeś komentarz a tam jest komu wystawiłeś :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie wystawiłeś komentarz a tam jest komu wystawiłeś
no nie pamiętam kiedy dokładnie kupiłem. a już sie nie wyświetlają takie stare aukcje :) specjalnie sprawdzalem przed napisaniem posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwałem wahacz i całe auto padło na ziemie.. koło zawineło sie wypychajac błotnik nadkole... dobrze ze to stało sie przy malej predkosci ok 20 km/h.. Teraz tez mam pozakładane te osłony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...