Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Naprawa kluczyka - scyzoryk


pit6510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko, mam dosyć zużyty kluczyk tzn. nie otwiera się automatycznie tylka trzeba go palcem popychać , rozebrałem go na pół ale to mi nic nie dało a boję sie pójśc na całość żebym nic nie zepsuł, czy jest to do zrobienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko zepsuć nic nie zepsujesz, a pewnie pękła sprężynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie mogla "przeskoczyc"-pod znaczkiem "audi" masz srubke-odkrec i delikatnie podwaz,zeby sie nie rozlecialo,potem podnies grot i zobaczysz,co tam sie dzieje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 20:55_________________________________________________coś nie mogę znaleźć tej śrubki

odklej logo :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz napisać jak go rozebrać na części, bo ja tylko się dobrałem do baterii(aby było ciekawiej, to jak wyjąłem baterie to teraz nie mogę nim otworzyć auta, chyba trza go jakoś zakodować?) i nie bardzo wiem co dalej, a w obu kluczykach coś mam nie tak. Jeden się otwiera, ale mogę i samym paluchem popchnąć i też zatrzask puści, natomiast drugiego tylko z palucha mogę otworzyć.

P.S. może w ASO by nie oskubali za bardzo za taką naprawe lub jest ktoś w Warszawy co by mi to zrobił, bo boję się że coś połamię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz napisać jak go rozebrać na części, bo ja tylko się dobrałem do baterii(aby było ciekawiej, to jak wyjąłem baterie to teraz nie mogę nim otworzyć auta, chyba trza go jakoś zakodować?) i nie bardzo wiem co dalej, a w obu kluczykach coś mam nie tak. Jeden się otwiera, ale mogę i samym paluchem popchnąć i też zatrzask puści, natomiast drugiego tylko z palucha mogę otworzyć.

P.S. może w ASO by nie oskubali za bardzo za taką naprawe lub jest ktoś w Warszawy co by mi to zrobił, bo boję się że coś połamię.

podjedz na spota-ktos vagiem ci je zakoduje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć odświeżę post

odkręciłem ta śrubkę ale mimo to nawet nie drgnie ktoś spotkał sie z tym zeby były sklejone te dwie części z grotem?

niewykluczone,ale sprobuj podwazyc delikatnie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kluczyk (pilot) się rozkodował, bo był nieużywany ok roku. Sprawdziłem baterię miernikiem i była ok. Wystarczyło, że do następnej jazdy użyłem kluczyka z niedziałającym pilotem. Po dojechaniu na miejsce samochód zamknąłem już niedziałającym wcześniej pilotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mam trochę inny problem. Pewnego dnia się rozkodował (rozsynchronizował) kluczyk. Więc pierwsze co pomyślałem to że skończyła się bateria. Wymieniłem na nową. Szybki rzut oka do książki i synchronizacja po wymianie baterii. Zaczął działać.

Ale od pewnego czasu zauważyłem, że co jakiś czas traci synchronizację i muszę go ponownie synchronizować. Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Czego to może być wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć odświeżę post

odkręciłem ta śrubkę ale mimo to nawet nie drgnie ktoś spotkał sie z tym zeby były sklejone te dwie części z grotem?

niewykluczone,ale sprobuj podwazyc delikatnie :wink4:

Witam mój też jest prawdopodobnie czymś sklejony,bo przy próbie podważenia go od strony grotu sie rozchodzi ale od strony immo nawet nie drgnie.

Więc być może była też seria klejonych :mysli:

Pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mam trochę inny problem. Pewnego dnia się rozkodował (rozsynchronizował) kluczyk. Więc pierwsze co pomyślałem to że skończyła się bateria. Wymieniłem na nową. Szybki rzut oka do książki i synchronizacja po wymianie baterii. Zaczął działać.

Ale od pewnego czasu zauważyłem, że co jakiś czas traci synchronizację i muszę go ponownie synchronizować. Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Czego to może być wina?

Mam ten sam problem i już mnie zaczyna krew zalewać ...Wożę ze sobą dwa kluczyki...żeby drugim w razie W otwierać... Ale dziś ani jeden ani drugi nie zaskoczyły ... Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mam trochę inny problem. Pewnego dnia się rozkodował (rozsynchronizował) kluczyk. Więc pierwsze co pomyślałem to że skończyła się bateria. Wymieniłem na nową. Szybki rzut oka do książki i synchronizacja po wymianie baterii. Zaczął działać.

Ale od pewnego czasu zauważyłem, że co jakiś czas traci synchronizację i muszę go ponownie synchronizować. Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Czego to może być wina?

Mam ten sam problem i już mnie zaczyna krew zalewać ...Wożę ze sobą dwa kluczyki...żeby drugim w razie W otwierać... Ale dziś ani jeden ani drugi nie zaskoczyły ... Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

sprawdz czy nie ma jakis błędów na vag-u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kodowania kluczyka po wymianie baterii wystarczy wlozyc do stacyjki,przekrecic i nacisnac na "otwieranie",potrzymac z 30sek i wsio :wink4: Powinien dzialc bez problemu,bo ostatnio to przerabialem

Witam, czy tak samo wyglada kodowanie w b7 bo tak jak wyzej bateryjke wymienialem i nie dziala kluczyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kodowania kluczyka po wymianie baterii wystarczy wlozyc do stacyjki,przekrecic i nacisnac na "otwieranie",potrzymac z 30sek i wsio :wink4: Powinien dzialc bez problemu,bo ostatnio to przerabialem

Witam, czy tak samo wyglada kodowanie w b7 bo tak jak wyzej bateryjke wymienialem i nie dziala kluczyk.

Teoretycznie przekręć kluczyk w stacyjce, potem wyciągnij i powinno działać ... tyle, że u mnie często się rozsynchronizowuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, po wymianie baterii, też nie działał pilot. Wystarczyło, że przejechałem się z tym kluczykiem w stacyjce i zaczął działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...