Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szyba pasażera nie opuszcza się


olga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

problem jest nastepujacy: szyba pasazera nie opuszcza sie.

Przelaczniki opuszczania szyb umieszczone na drzwiach kierowcy sa podswietlone, na drzwiach pasazera nie jest podswietlony.

Natomiast przytrzymanie kluczyka w zamku podczas otwierania auta powoduje, ze obie szyby (w drzwiach kierowcy i pasazera) opuszczaja sie.

I analagicznie, podczas zamykania auta obie sie domykaja.

Pytanie: gdzie jest pies pogrzebany ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim poście jest odpowiedź :tongue4: .Jeżeli przycisk nie jest podświetlony to od tego bym zaczął szukać przyczyny,prawdopodobnie styki przełącznika niełączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przycisk otwierania szyby pasazera umieszczony na drzwiach kierowcy jest podswietlony wiec powinien dzialac.

Chyba ze sa tak polaczone ze jak ten nie swieci to kaput :-)

Wiem, ze do owierania szyb jest automatyczny bezpiecznik reagujacy na przeciazenie np. zamarznieta szyba ale po kilkunastu sekundach znowu zalacza obwod. hmmm ...

Czy trzeba rozebrac tapicerke zeby dobrac sie do tego wylacznika czy sa bardziej lajtowe metody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest jak idzie po kluczyku, bo sam nie mam tego komfortu, ale jeśli nie łączy przełącznik drzwi pasażera, to mimo działających przełączników od kierowcy to nie będzie współgrać. :no:

Rozebrać boczek to jest 5 sekund roboty, 5 śrubek, tapicerkę w górę i wszystko wychodz, sam przełącznik w ASO kosztuje o ile dobrze pamiętam 70zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...